::only time flew alone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözlet

●●Üdvözlet a fórumon! Nézz körül, és ha megtetszett a fórum regisztrálj, és játssz velünk!●●


A regisztráció lépései
1.olvasd el a szabályzatot. 2.nézz be a canon karakterekhez. 3.ha megtetszett egy karakter regisztráld be csupa kisbetűvel. 4.töltsd ki a karakterlapot, és rakd a megfelelő helyre. 5.foglalj avatart.
Ha mindennel kész vagy, nincs már dolgod mint belevetni magadat a játékba!

Staff
Elena Gilbert
Cornelia Griffin
És még szükségem lenne egy adminra, PM.-ben lehet rá jelentkezni, azon felül pedig még egy desingert is keresek aki szépítené a fórumot!

Chat

Canon karakterek
Stefan Salvatore
Damon Salvatore
Katherine Pierce
Klaus Mikaelson
Caroline Forbes

Kiemelt társoldalak
FRPG Top Sites - Magyarország
Katt rá!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Vas. Aug. 14, 2022 5:36 am-kor volt itt.

 

 Elena & Damon - könyvtár

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Elena & Damon - könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elena & Damon - könyvtár    Elena & Damon - könyvtár         EmptySzomb. Feb. 11, 2012 3:13 pm

[Only admins are allowed to see this image]
Elena and Damon

Kemények a lány szavai, és valamilyen szinten igazak is, de mégsem értek egyet vele. A szavak... olyan érzést keltenek bennem, mintha egy kést döfnének a mellkasomba, de nem akarnának végezni velem, direkt nem a szívembe döfik. Mit kés? Mintha egy karót döfnének belém. Néhány percig csak állok ott, meredek a lány csokoládébarna szemeibe, és a torkomra fagynak a szavak. Nem tudok szólni, csak lefuttatom a szavait újra, meg újra fejemben. Az utolsó pillanatig peregnek vissza a képek, mikor otthagytam a szobámban, kisuhantam a házból, és elhajtottam. Az egyetlen, aki kibírta mellettem - de mohóságom miatt csak egy darabig - az az üveg pia volt, amit felmarkoltam indulás előtt. És hogy mit csináltam fél évig, mielőtt rátaláltam az eredeti Petrovára? Az legyen titok!
- Megfutamodtam? - kérdezem gúnyosan - Majd pont itt fogok legyeskedni, és zavaró tényezőt játszani, mikor visszatér "életed szerelme"? - az idézőjelek kihallatszanak a hangomból
Nem tudom elhinni, hogy valóban ezt mondta, mégis mit gondol? Nekem jó ez az egész? Élvezem, hogy a saját öcsém a versenytársam? De ja vu ébred bennem, és ezt nem akarom, gyűlölöm ezt az érzést, bár soha többé ne érezném! Nem akarok szeretni senkit, nem akarok kötődni senkihez! Damon, te eszement idióta, miért nem tudsz független maradni?! - üvölti gondolataimban egy hang, és igaza van. Miért, miért miért?!
- Nem gondoltad át, mit mondtál. Azt se tudod mit beszélsz! - emelem fel kissé hangomat - Tudod mi vagy te, Elena? - kérdezem élesen
Hagyok egy néhány percnyi hatásszünetet, hogy gondolja át újra szavait, mielőtt bármit is mondana, mielőtt újra megszólalna, mert nem bírok el ennyi zagyvasággal.
- Önző! - vetem oda hidegen - Mindent magadnak akarsz. Magad mellett akarsz tudni engem is, és az öcsémet is. Szerinted ez így helyénvaló? Ez kinek jó, mondd csak?! Az nyilvánvaló, hogy neked ez így a megfelelő, de Stefannak, vagy esetleg nekem? - suttogom a szavakat, mégis keményen csendülnek fel - Nem tudod miféle kínokat élek át, csak miattad. - suttogom, és elfordítom fejem, érzem, hogy szúr és ég a szemem, mint egy kisbabának. Légy férfi, légy férfi! Muszáj volt kimondanod a szavakat, még ha kicsit sem tartod igaznak, vagy helyénvalónak őket, muszáj volt! - győzködöm magam, és dühösen fújtatok, mikor egy forró könnycsepp kiszökik az átkozott szememből... NE! Te idióta! - zendül fel a hang, de nem érdekel, egyszerűen figyelmen kívül hagyom, és a lányra lesek félve, bocsánatkérő tekintettel...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elena & Damon - könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elena & Damon - könyvtár    Elena & Damon - könyvtár         EmptyKedd Feb. 07, 2012 10:31 am

[Only admins are allowed to see this image]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ELENA & DAMON

Csak feszülten meredtem magam elé mozdulatlanul, miután már elengedett a szorításból. Hirtelen jött emlékek és gondolatok kavarogtak bennem. Egyszerűen fogalmam sincs mit kéne tennem, vagy mit kéne mondanom. Zavartan kaptam ujjaim nyakamhoz, amit az előbb még ajkai érintettek, majd nagyot nyelve végig simítottam rajt. Túl jól ismerem ahhoz Damont, hogy eljátssza nekem a megtörhetetlen vámpírt, akibe egy fikarcnyi érzelem se szorult. Küzd az emberi énje ellen, teljesen kiakarja magából taszítani, csak azt nem értem miért. Akárcsak Stefan a múltban, ő is az hiszi ez a gyengéje, amivel bármikor megsebezhetik, de ezt kénytelenek magukban elnyomni, mert egy piciny emberi rész mindig is bennük marad, még a legerősebb igézés alatt is. Ez is egy része életének.
Óvatosan fordultam utána, és valahogy a szívverésem is lelassult mikor az ő arcát vettem ki a rés között. Nem akartam még ,hogy elmenjen, még nem amíg azt a valamit nem adom ki magamból, csak egyenlőre még fogalmam sincs mi lehet az. Visszakapva tekintetem pillanatok múlva ismét hátam mögött hallottam lépteit. Mintha gombóc szorult volna torkomba, mikor szemeim könnybe lábadtak. Nem értettem miért, hisz nem akartam fél év után Damon szemében azt az érzékeny és naiv lányt mutatni, aki néha még mindig kifurakodott belőlem. Hogy hiheti azt, hogy nem hiányzott? Ugyan olyan fontos számomra ,mint ahogy eddig is, ez nem befolyásolta az ,hogy Stefan visszatért, vagy nem engedtem elszabadulni iránta az érzéseimet. De éreztem, mit kell mondanom.
« Igen, Damon. Igen hiányoztál, és igen, bármilyen hihetetlen is de megbízom benned. Mégis mit gondoltál, azzal ,hogy Stefan visszatér te semmit nem fogsz nekem jelenteni? » éreztem ahogy hangom egyre elcsuklik, de hirtelen indulatból megragadtam felkarját majd léptek felé egyet és mélyen kék szemeibe néztem. « Azt hiszed nekem nem volt nehéz mikor itt hagytál...minket? Ricknek is szüksége lett volna rád, ahogy Stefannak is...ahogy nekem is. De te inkább megfutamodtál. Nem hitted ,hogy az öcséd képes lesz megváltozni, vagy miért, mert kénytelen vagyok felfogni mi az a valós ok amiért elmentél, vagy amiért tértél vissza. » a mondat végére már teljesen kiszáradt torkom, vettem egy mély levegőt. Elengedtem a fekete bőrdzsekijét, majd a padlóra vontam tekintetem hátrálva reakciójától. Talán nem is akarom hallani a választ, egyszerűen csak drámaian el kéne viharoznom, de lábaim legyökereztek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elena & Damon - könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elena & Damon - könyvtár    Elena & Damon - könyvtár         EmptyVas. Feb. 05, 2012 10:16 am

[Only admins are allowed to see this image]
Elena and Damon

Bárkinek tökéletesen tudok hazudni, vagy elmotyogok magyarázatnak egy féligazságot, de Elenának nem. Egyrészt, mert jól ismer, és nem tudom egykönnyen átvágni, másrészt, mert önmagam, az emberségem akadályoz benne. Nem kellett volna visszajönnöm, túlságosan is veszélyezteti ez az életem. Nem akar eltunyulni, nem akarok egy puhap*csű lenni, akit bárki is befolyásol, egyszerűen nem lehetek olyan, mint anno. Katherine pont emiatt tudott ilyen csúnyán átvágni, mert naiv voltam, és túl emberséges, még egyszer nem tehetem ezt önmagammal. És bár Elena nem veszélyezteti az életem ennyire, nem fogja tönkretenni, de miatta én egy elbaltázott hülye leszek, és ezt nem hagyhatom.
Hátrébb az agarakkal Damon, ne légy olyan jófiú! Mi ütött beléd? Embereld, azaz vámpírold már kicsit meg magad!
- Semmit? Ezt tényleg így gondolod? Pedig tudnád mennyit változtam... - suttogom az utolsó mondatot és nagyot nyelek. Elég legyen ebből! Ne finomkodjunk!
- Na ne szórakozzunk! - nevetek fel - Őszintén, Elena... Te bízol bennem?! - kérdezem gúnyosan és keserűen felnevetek. Előre lépek egy lépést, így a lány testét a polchoz szorítom, és mélyen barna szemeibe nézek. Egy féloldalas mosoly villantok, fejemet kissé oldalra billentem, és füléhez hajolok.
- Úgysem hiányoztam neked! - suttogom - Akkor miért érdekelne miért tértem vissza? - leheletem nyakát érinti, ajkaim két centire vannak ütőerétől, persze megharapni nem akarom. Úgy teszek, mintha meg akarnám csókolni nyakát, de mikor hűvös ajkaim lágy bőréhez érnének, elsuhanok a mellettünk lévő sorba, kiemelek egy romantikus regényt, és az apró résen kacsintok Elenára, és lassú, megfontolt léptekkel térek háta mögé. A könyvet kinyitom egy véletlenszerű oldalon, és felvont szemöldökkel olvasom a sorokat.
- Steven a lány mellett feküdt, arcán diadalittas vigyor tarkította. Lassan fölé hajolt, és ajkait Meredith bőréhez érintette egyszer, kétszer, végül a lány száján állapodtak meg. A lány kéjesen felsóhajtott, mire Steven halkan felnevetett. - számat elhúzom a nyáltól csöpögő szövegre - Há! Micsoda nyálcsorgó regény! - nevetek hátradobott fejjel és rázom a fejemet
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elena & Damon - könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elena & Damon - könyvtár    Elena & Damon - könyvtár         EmptyPént. Feb. 03, 2012 6:38 am

[Only admins are allowed to see this image]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ELENA & DAMON

Mikor arca két centire volt az enyémtől kénytelen voltam bármit is reagálni. Tekintetem ajkaira csúszott, majd mély levegőt véve egy másodpercre lehunytam szemeim, miközben elhangzik ez a várható kérdés: Nem hiányoztam, Elena? Ez a sok zavarba ejtő pillanat...egy kicsit sem. Viszont maga Damon, nos igen, beismerem ,hogy volt pár pillanat mikor erőt adott volna ha újra láthatom mivel fontos számomra, még ha ezt nem is ismertem volna be neki.
« Semmit sem változtál. » motyogtam megkönnyebbülve, mikor már egy lépésnyire állt tőlem. Reménytelenül tettem vissza az eddig kezembe szorongatott könyvet ismét a polcra. Kétlem ,hogy lesz időm rá, nem fogok unatkozni a napokban. Vajon miért nem akarja elárulni miért jött vissza? Mégis mi lehet az a nagy dolog amit nem oszthat meg velem? Vagy valóban higgyem el ,hogy honvágya volt? Mondjuk Damon esetében sosem lehet tudni.
« Tudod mit? Ne áruld el. Végül is nem ismerjük egymást annyira, és nem bízunk meg annyira egymásban ,hogy ezt az aprócska dolgot elmond. » feleltem szarkasztikusan, majd egyszerűen vállat vontam. Kérdőn felvontam a szemöldököm, vártam ,hogy végre valami elfogadható választ adjon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elena & Damon - könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elena & Damon - könyvtár    Elena & Damon - könyvtár         EmptyKedd Jan. 31, 2012 1:21 am

[Only admins are allowed to see this image]
Elena and Damon


Aha, hobbi. Jól ismerem már, és tudom, hogy valami oka van rá, hogy kikapcsoljon kicsit. Nem akar foglalkozni semmivel, így inkább egy képzelt világba menekül. Egyszerűbb is, mint szembenézni a dolgokkal és ez ismerős nekem. Olyan ez, mint mikor egy vámpír kikapcsolja az érzéseket, és csak az ösztöneinek él. Persze se az olvasás, se a kapcsoló nem hosszútávú, előbb-utóbb meg kell küzdenünk a saját démonunkkal.
- Ennek örülök. - mosolygok hamisan, de homlokomra szaladó szemöldököm miatt nem rejthetem el csodálkozásom. Le se tagadhatom, hogy meglep. Ha olyan jól megvannak, miért bujkál egy könyvtárban? Nem akarok rákérdezni, nem érdekel a válasz, és nem fogom rákényszeríteni a válaszadásra, ha magától nem mondja. Majd közli azt, amit akar. A többi meg... Nem fontos.
Őszintén Damon, hogy hogy újra Mystic Fallsban vagy? Mi okod volt rá? - teszi fel a kérdést, és alig láthatóan összerezzenek. Elbizonytalanodok. Tényleg érdekli miért tértem vissza? Vagy talán ki akarja szedni belőlem az infót, hogy elújságolja Stefannak? Az utóbbi kérdésemről még a fejemben is keserű gúny süt.
- Talán... Nem akarod, hogy itt legyek? - suttogom arcától két centire - Nem hiányoztam, Elena?
Közelebb hajolok hozzá, számat megnyalom, és hátrébb lépek egyet, keserűen felnevetek, látva a lány aggódó arcát. - Ne aggódj, jó fiú leszek!- villantok felé egy eget rengető vigyort
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elena & Damon - könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elena & Damon - könyvtár    Elena & Damon - könyvtár         EmptyHétf. Jan. 30, 2012 2:16 am

[Only admins are allowed to see this image]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ELENA & DAMON

Zavart pislogásba kezdtem mikor közelebb lépett. Talán pontosan ettől tartottam, hogy újra kísértésbe esem. De mi okom lenne rá? Itt van Stefan, remekül megvagyunk, nem igaz? Szó mi szó, a napokban kicsit elhanyagoltuk egymást, de visszatért értem, és ez nekem mindennél fontosabb.
« Mindenkinek kell egy hobbi. » fúrom bele tekintetébe az enyémet, majd enyhén gúnyos hanggal válaszolok. « Stefannal remekül megvagyunk. » tartottam attól ,hogy meglátja szemeimben azt a hamiska csillogást, ami ehhez a mondathoz kötődött.
Rettentően szúrta az oldalamat, az a válasz ,hogy miért is jött vissza, mi oka lehetett rá, vagy ki vagy mi hozta ide? Valahogy sejtettem ,hogy nem fog rá értelmes választ adni, az nem Damonre jellemző. Lassan kiemeltem kezéből a könyvet és mellkhasom előtt körbefontam rajta karjaimat. Nehezemre esett abba a türkizkék szempárba újra és újra belenézni, hisz pontosan tudtam ,hogy az a szempár hányszor okozott fájdalmat, ugyanakkor átsegített a nehéz időkben. Talán ő is ugyan erre gondolhat mikor az én tekintetembe mélyed.
« Őszintén Damon, hogy hogy újra Mystic Fallsban vagy? Mi okod volt rá? » sejthette ,hogy addig se ő, se én egy tapottat sem mozdulunk amíg el nem mondja a valós tényeket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elena & Damon - könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elena & Damon - könyvtár    Elena & Damon - könyvtár         EmptySzomb. Jan. 28, 2012 4:30 am

[Only admins are allowed to see this image]
Elena and Damon

Arcán látom a meglepettséget, amit találkozásunk okozott. Kerüli a tekintetem, és szinte már tudom, mire gondol. Nem kell sokáig ezen rágódnom, bebizonyosodik a megérzésem, és kimondja a szavakat egy kérdésbe foglalva. Mit keresek én itt? Ezt magamtól is kérdezhetném, de választ úgy sem találnék rá. Mert nincs értelme annak, hogy itt legyek, bár egy okom talán van rá.
- Itt lakom, emlékszel? - kérdezem tőle kissé gúnyosan és előveszem a féloldalas mosolyom
Jobb magyarázatot nem is tudnék rá adni, de tisztában vagyok vele, hogy nem igazán fogja elhinni, hogy honvágyam van. Még saját magamnak sem hiszek, de a magyarázat, ami talán tényleg igaz, azt ő nem tudhatja. Nem tudhat Charlotte Petrováról.
- Hmm, én se, de nem hagyhattam ki ezt a találkozót!- vigyorgok és egy lépést teszek felé, testünk majdnem összeér. Lekapom a polcról a könyvet és egy pillantást vetek rá.
- Mióta töltöd az idődet könyvek fölött görnyedve? Stefan talán nem ér rá? - kérdezem halk hangon
Nem sértegetni akarom, csak egyszerűen kideríteni, hogy hol lehet a kisöcsém, mivel tölti az idejét, és hogyan ünnepli azt, hogy leléptem, és nem veszélyeztetem a kapcsolatát Elenával.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elena & Damon - könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elena & Damon - könyvtár    Elena & Damon - könyvtár         EmptyCsüt. Jan. 26, 2012 7:36 am

[Only admins are allowed to see this image]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ELENA & DAMON


Egy pillanatra ,mintha megszűnt volna létezni körülöttem minden. Egyszerűen nem hittem el ,hogy itt van előttem az a férfi, akit közel 6 hónapja se hírét, se hamvát nem találtam, és most vissza tért. Egy ideig csak leblokkolva meredtem magam elé, ajkaimat résnyire nyitva, majd amikor tekintetemet felvontam az övébe, csak azt a pár szót tudtam ki préselni magamból ami ezekben a percekben a leginkább foglalkoztatott.
« Te meg mit keresel itt? » kérdeztem rekedtes hangon, zavart mosollyal arcomon. Sietve kaptam fel az imént leejtett könyvet, majd visszatettem a polcra. Talán csak nem akartam a szemébe nézni.
« Nem hittem volna ,hogy egy könyvtárban fogunk találkozni. » szisszentem fel kissé ideges vigyorral, majd egy pár kósza hajtincsemet fülem mögé tűrtem. Damon arcvonásait kezdtem vizslatni, mivel a saját reakcióimon kénytelen voltam eligazodni. Vajon aggodalmat éreztem e, hogy a visszatérésével mindenütt port kavar, vagy csak egyszerű döbbenetet, hogy újra láthatom. Tudom ,hogy miért ment el Mystic Fallsból, hogy mindenért magamat okolhatom. De miért tért vissza? Mi oka van rá? Egyedül csak ezen járt az eszem, de válaszokat, mint megannyi kérdésre nem tudtam megfejteni. Csak bágyadt mosollyal néztem a jellegzetes türkizkék szempárba, és vártam az okokat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elena & Damon - könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elena & Damon - könyvtár    Elena & Damon - könyvtár         EmptySzer. Jan. 25, 2012 7:45 am

[Only admins are allowed to see this image]
Elena and Damon

Charlotte otthon gubbaszt, legalábbis ahogy tudom, vagy az erdőben lóg. Nem igazán foglalkoztat, ha valaki meglátja, majd feltalálja magát. Nem fogom állandóan őt őrizni, megegyeztünk, hogy nem kelt nagy feltűnést, és tudom, hogy állja a szavát. Ha meg nem, hát akkor nem. Tényleg nem érdekel. Miközben az utcán sétáltam, Elena járt a fejemben. Amióta visszatértem még nem futottam össze vele sehol, és kíváncsi lennék, mivel üti el mostanság az idejét. Mintha az ég küldte volna a választ, megpillantottam az emlegetettet a könyvtár ajtaján besétálni, és nem haboztam követni. Úgy három perccel később már én a helységben tartózkodtam, egy apró csengettyű jelezte érkezésem, mire egy fiatalabb könyvtárosnő sietett elém, és egyből afelől érdeklődött, hogy segíthet e valamit. Mosolyogva leintettem, mire kissé csalódottan visszatipegett a pult mögé és hirtelen valami papíros kötötte le a figyelmét. Vállat vonva sétáltam tovább, és minden sorban végigmentem. Tisztában voltam vele, hogy jobbról a hatodik sorban ácsorog és keresgél a poros könyvek között, de hova siessek? Régen láttam, ide valami hatásosabb belépő kell. Tovább sétálgattam a leghátsó sorok között, egy-egy könyvet lekapva a polcról, bele-bele olvasgatva. Halkan felnevettem az egyik ősrégi vámpíros regényen.
- A nap hiányzik a legjobban. - mondta Bradley - Az éjszaka teremtményei vagyunk, hisz' a nap porrá égetne. - sóhajtott fel a fiú szomorúan
A gyűrűmre pillantottam, és egy széles vigyor terült el arcomon. Egy középkorú nő furcsán nézett rám. Felvontam szemöldököm, mire torkot köszörült és áttért egy másik sorba. Végül elértem az ötödik sort, és háttal vártam, hogy Elena észrevegyen. Lélegzete elállt egy pillanatra, és egy lassú mozdulattal megfordultam, hogy meglepett szemeibe pillantsak. A vaskos könyv, amit ezidáig kezében tartott, egy nagy puffanással földet ért. Körülnéztem, de mivel senkit nem láttam a környéken, Elena elé suhantam, a vastag könyvet a kezemben tartva, és rávillantottam egy csábos félmosolyt.
- Üdv újra, Elena. - suttogtam
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elena & Damon - könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elena & Damon - könyvtár    Elena & Damon - könyvtár         EmptyKedd Jan. 24, 2012 6:08 am

[Only admins are allowed to see this image]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ELENA & DAMON


Muszáj volt egy kicsit elszakadnom az otthoni légkörtől. Boldognak kéne lennem, hisz Stefan visszatért, Klaus vihar előtti csendje jobb, mintha ismét szeretteimet veszélyeztetné. Minden kezd a helyére állni. De valahogy nem érzem teljesnek ezt a gyönyört. Mintha valami hiányozna. Az izgalom? Kötve hiszem, egy életre elég volt amit az utóbbi időkben kaptam. Szeretet? Lehetetlen, hisz itt van az öcsém, Jeremy, épp és egészséges, remélhetőleg nem töri a fejét megint valami őrültségen, Caroline és Bonnie szintén boldogok és mellettem állnak ahogy mindig is tették. Stefan...újra a régi, és jobban kötődöm hozzá ,mint valaha. De akkor mi lehet ez az üresség? Talán csak beképzelem. Talán csak nem tudom elképzelni ,hogy végre rendbe jött az életem, és ha még nem is örökké, de egy ideig normális mindennapokat élhetek, még ha ennek oly kevés is a valószínűsége. Pontosan tudom ,hogy hány embert kellett megbántanom, és eltaposnom érzéseimet, hogy most problémák nélkül ebbe a csendes kis könyvtárba barangoljak. Konkrétan, Damonre gondolok. Arra a Salvatorera aki miattam hagyta el Mystic Fallsat, és akinek nevéhez annyi halott ember neve fűződik. Megváltozott, de vajon mennyire? De ha gyilkos, ha nem, felelősséget érzek iránta. Két kezemen nem tudnám megszámolni hányszor mentette meg az életemet, vagy (próbált) visszatéríteni a helyes útra. Gondoltam rá ,hogy megkeresem és ismét visszahívom a városba, de féltem a válaszoktól, akárcsak tőle. Nem hiszem ,hogy olyan szívesen látna ismét, miután nyíltan a szemébe mondtam ,hogy nem lehet köztünk semmi, azok utána ami közöttünk történt. Nem szabadulhattak el az érzelmeim. Hogy is képzelhette, mi lesz? Míg a testvére egy ripperként él, mi boldogan élünk együtt? Ez nem csak az én részemről lett volna undorító, hanem az övéről is. De ha akarnám se tudnám letagadni ,hogy egy bizonyos valamit, akármi is legyen az, de éreztem iránta.
Hosszas elmélkedésemből egy belém botlott lány ébresztett fel, aki nem lehetett több egy-két évvel fiatalabb nálam. Mégis egy röpke bocsánat kérés után, már loholt is tovább papírnehezékeivel. Hát igen, ez a mindennapi kapkodás, már egy ember életéből sem marad ki. Tekintetemmel kíváncsian fürkésztem tovább a dohos, valamikor új borítású könyveket. A cél valami kevésbé izgalmas regény volt, amivel elüthetem az időt, vagy kikapcsolhatok egy percre. Egy lila árnyalattal borított iromány keltette fel az érdeklőségemet, amit lábujjhegyre állva emeltem le a poros polcról. Hátoldalán beleolvastam a tartalomba, majd egy félmosollyal tekintetemet felfordítva bámultam ki a két könyv közötti üres résen. Egy ismerős fekete bőrkabáttal találtam szembe magam. Kíváncsian vontam fel szemöldököm, majd vártam ,hogy az illető felém fordítsa arcát. Ajkaimra az az aprócska mosoly ráfagyott. Ujjaim elzsibbadtak, a kezembe tartott tárgy pedig kisiklott tenyeremből hangos csapódást hagyva maga után. Az a türkizkék szempár összetévesztethetetlen volt.
« Damon... » buktak ki belőlem a szavak, majd zavartan pislogtam a férfi tekintetébe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elena & Damon - könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Catherine Colleen   Elena & Damon - könyvtár         EmptyHétf. Jan. 16, 2012 11:49 pm

Felálltam. Nem akartam a szemébe nézni. Hogy tudja ilyen könnyen elrontani a szép perceket? Megsértődtem. Még ő érzi magát felkoppintva? Mikor ő hagyott ott engemet??? Teljesen bedühödtem rá.
- Nem te vagy az egyetlen aki így érez. - hangomban a szarkazmus és a düh ugyanúgy kihallható volt. Hogy merészeli? Valahogy minden eddigi találkozásunk katasztrofálisan sült el eddig. Az egész emberi életem róla szólt, ő volt Henry bácsi, majd Henry herceg, majd Henry a szerelmem, majd Henry a szeretőm és aztán feláldoztam érte mindenemet. Az emberi mivoltomat, a függetlenségemet, a családomat, a szabadságomat. A francba is!!
- Menj a fenébe, Henry! - mordultam rá és elviharoztam egy sorral arrébb. A könnyeim már lesben álltak és vártak, mikor mutatkozhatnak meg. Felkaptam a táskámat és kiviharoztam az épületből. Még hallottam, hogy elsuttog egy bocsánatkérést, inkább csak magának, de nem álltam meg. Szégyelltem magamat, hogy ilyen mélyre süllyedtem. Reméltem, hogy soha többé nem látom Henryt.
[Only admins are allowed to see this image]

VÉGE
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elena & Damon - könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Henry Butcher   Elena & Damon - könyvtár         EmptyHétf. Jan. 16, 2012 11:36 pm

Bedugtam zavaromban a fecnit farmerem zsebébe és felsegítettem Cathet.
- Azóta, mióta felültetve érzem magam. - suttogtam inkább magamnak. Hoztam a formám, mindig tudtam mikor kell elrontani a szép pillanatokat, főleg a Colleen-Butcher pillanatokat. Zsebre vágtam mindkét kezemet és a lábfejemet bambultam. Olyan lassan és kínosan telt az idő, felszerettem volna gyorsítani, csak rátaposni a gázra, mint a Ferrarimban, de az élet sajnos nem így működik. Akár lassan, akár gyorsan, de egyszer úgyis túl kell esni a dolgokon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elena & Damon - könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Catherine Colleen   Elena & Damon - könyvtár         EmptyHétf. Jan. 16, 2012 11:29 pm

Nevet. El sem tudtam hinni, hogy kinevet. Olyan fejet vághattam, mint akit most öntöttek le egy pohár vízzel. Nem hagyta abba a nevetést. Kikaptam a könyvet a kezéből és eldugtam a hátam mögé.
- Ez igazán... semmiség. - magyarázkodtam. De aztán megláttam a kezében a cetli, ami a raktáron lévő könyvek kikölcsönzéséhez kell. Van egy külön részlege a könyvtárnak, ahol a féltve őrzött nagyon régi darabokat tartják. Biztosan megigézte a titkárnőt, máshogyan nem kaphatna oda belépőt. A cetlin a "Rómeó és Júlia" c. könyvről volt szó, legalábbis amennyit eltudtam olvasni a tenyerében csavarodó papírfecniről.
- Rómeó és Júlia? Na és te mióta olvasol nyálas, régi könyveket? - mutattam rá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elena & Damon - könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Henry Butcher   Elena & Damon - könyvtár         EmptyHétf. Jan. 16, 2012 11:21 pm

Mintha valami megváltozott volna. Már nem haragszik rám? Nem mertem megkockáztatni, hogy letámadjam a követeléseimmel, ezért csak szolidan próbáltam valami udvarias választ előkotorni.
- Hidd el, én sem. - még én is megéreztem a csalódottságot a hangomban. Folytattam a könyvek összerakodását, amikor a kezembe akadt egy könyv, valószínűleg az ő könyve, "A burok". Elmosolyodtam. Ez egy sci-fi könyv. Nem is szereti a kis marslakócskákról szóló könyveket. Még feltételezni is nevetséges volt, hogy egyáltalán ezt a kezében tartja.
- Ez most komoly? - nem bírtam megállni a nevetést. - Mióta olvasol te Ufókról?
[Only admins are allowed to see this image]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elena & Damon - könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Catherine Colleen   Elena & Damon - könyvtár         EmptyHétf. Jan. 16, 2012 11:03 pm

Az első gondolatom az volt, hogy jelenetet fogok rendezni, de aztán átgondoltam a helyzetet. Mióta utálom ennyire Henryt? Talán azért, mert faképnél hagyott kerek kétszáz évig? Mert reménytelenül kerestem több mint száz éven át? Vagy csak egyszerűen már máshogyan érzek iránta? Hátratűrtem a fülem mögé a szemembe lógó hajtincsemet és rámosolyogtam a fiúra.
- Hello... - suttogtam bátortalanul. - Nem számítottam rá, hogy ilyen hamar összefutunk majd... - vallottam be
.
[Only admins are allowed to see this image]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elena & Damon - könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Henry Butcher   Elena & Damon - könyvtár         EmptyHétf. Jan. 16, 2012 10:55 pm

Úgy gondoltam a mai napon a könyvtár egyik sötét zugába bújok, hogy véletlenül se találkozzak Catthel. Valahol a bejárat elé pakoltam le a cuccaimat, hogy ha esetleg, netalántán egy ismerős belép a könyvtár ajtaján én ugyanolyan gyorsasággal kiléphessek. Először valami szépirodalmi könyvre gondoltam, hogy elolvasom, de aztán a "Rómeó és Júlia" - ra esett a választásom. Most valami igazán érzelgősre és régire volt szükségem. A recepcióshoz vettem az irányt, hogy megkérdezzem tartanak-e még eredeti angol szöveggel belőle, mikor összetalálkoztam a könyvek helyére pakolásáért felelős egytagú személyzettel, Rosaliaval. Mindig segíteni szoktam neki visszatenni a könyveket a helyükre zárás után. Általában még versengünk is, hogy ki teszi vissza hamarabb a helyére a könyveket. Természetesen én.
- Szia Henry! - pirult el. - Nincs kedved segíteni visszapakolni a könyveket?
- Máris? Hiszen még van egy-két óra a zárásig. - mosolyogtam. Rosali az a tipikus dél-amerikai lány volt sötét hajjal, barna bőrrel, de soha nem volt valami gyönyörű, nem is ezért szerettem.
- Rendben. - mondtam és elvettem tőle a könyvkupacot, amit a kezében tartott.
- Gracias! - mondta lelkesen és elviharzott a raktárba a többi könyvért. Nekiláttam felpakolni a könyveket a megfelelő polcokra, mikor arra lettem figyelmes, hogy már nincsenek is a kezemben. Valaki nekem jött és kilökte őket a kezemből. Azonnal leguggoltam, hogy összeszedjem őket. Felnéztem a lányra és meglepődtem, mivel Catherine volt előttem. Mélyen egymás szemébe néztünk és vártunk. Kezdem azt hinni, hogy a sorsom üldöz engem...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elena & Damon - könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Catherine Colleen   Elena & Damon - könyvtár         EmptyHétf. Jan. 16, 2012 10:39 pm

Gyönyörűen verőfényes nap volt ez a mai. Úgy döntöttem a nyári hőség elől a városi könyvtárba menekülök. Csendben helyet foglaltam az egyik asztalnál, amit a legmesszibbnek találtam az emberektől. Lefektettem magam mellé a válltáskámat, jelezve, hogy foglalt a hely és elindultam a hosszú polcsorok labirintusába, hogy találjak valami érdekes regényt. Általában valami romantikussal szoktam kezdeni, de a Henryvel való találkozásom óta semmi szükségem nem volt némi csöpögős történetre, ezért a Sci-fi és thriller polcsorokat céloztam meg. Szememet villámgyorsan futtattam végig a könyvcímeken. Végül rábukkantam egy érdekes könyvre. "A burok". Első ránézésre nem tűnt nagyon nagy számnak, de a borítója megfogott.Egy kék szem volt rajta. Stephenie Meyers írta. Visszaemlékeztem, hogy Steph régi barátném és az örömteli pillanatokra, amikor segítettem megírni neki a könyvet, amivel világhírű íróvá válhatott. Nem is tudtam, hogy azóta írt volna. Mennyire gyorsan telik az idő! Kivettem a furcsa kemény borítású könyvet a sorból és az elfoglalt kis sarkom felé vettem az irányt, mikor belebotlottam valakibe. Legalább húsz könyv volt nála, ami az ennyimmel együtt a magasba röppent. Nem használhattam a vámpír képességeimet, ezért gyorsan lehuppantam a földre, hogy összeszedjem a könyveket, de amikor felnéztem Henryt pillantottam meg. "Na már csak ez hiányzott!" - mérgelődtem.
Vissza az elejére Go down
Elena M. Gilbert
::Vámpír::
::Vámpír::
Elena M. Gilbert


× hozzászólások száma: : 128
× csatlakozás dátuma: : 2011. Dec. 28.
× tartózkodási hely: : × Mystic Falls ×

Elena & Damon - könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Elena & Damon - könyvtár    Elena & Damon - könyvtár         EmptySzomb. Dec. 31, 2011 11:38 am

:::


A hozzászólást Elena M. Gilbert összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 21, 2012 12:14 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://onlytimeflewalone.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Elena & Damon - könyvtár         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elena & Damon - könyvtár    Elena & Damon - könyvtár         Empty

Vissza az elejére Go down
 
Elena & Damon - könyvtár
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elena M. Gilbert ~ ♡ the petrova doppelganger ::Halandó::

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
::only time flew alone :: Régi játékok-
Ugrás: