::only time flew alone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözlet

●●Üdvözlet a fórumon! Nézz körül, és ha megtetszett a fórum regisztrálj, és játssz velünk!●●


A regisztráció lépései
1.olvasd el a szabályzatot. 2.nézz be a canon karakterekhez. 3.ha megtetszett egy karakter regisztráld be csupa kisbetűvel. 4.töltsd ki a karakterlapot, és rakd a megfelelő helyre. 5.foglalj avatart.
Ha mindennel kész vagy, nincs már dolgod mint belevetni magadat a játékba!

Staff
Elena Gilbert
Cornelia Griffin
És még szükségem lenne egy adminra, PM.-ben lehet rá jelentkezni, azon felül pedig még egy desingert is keresek aki szépítené a fórumot!

Chat

Canon karakterek
Stefan Salvatore
Damon Salvatore
Katherine Pierce
Klaus Mikaelson
Caroline Forbes

Kiemelt társoldalak
FRPG Top Sites - Magyarország
Katt rá!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Vas. Aug. 14, 2022 5:36 am-kor volt itt.

 

 Mystic Grill

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Mystic Grill Empty
TémanyitásTárgy: Catherine Colleen   Mystic Grill EmptyPént. Jan. 27, 2012 7:28 am

[Only admins are allowed to see this image]
Szinte már nyomta az oldalamat a pult széle, annyira lazának akartam tűnni. Ellöktem magam a fadarabtól és Kat mögé vánszorogtam, kezemet a vállára helyeztem, miközben megkerültem. Elkotortam hosszú, göndör, barna fürtjeit az utamból. Hátulról odahajoltam hozzá, hogy a fülébe súgjak.
- Éhezel egy kis információra, mi? Én is ezért vagyok itt. - súgtam. Közben az ember által megüresedett széken foglaltam helyet. Vajon mennyire képes előre tervezni? Zakatolt az agyam, hogy én lehessek a ravaszabb. Egyenlőre ki kellene derítenem, mi folyik a városban. Katerina egy tipikus ribanc. Az ember azt hinné, ha megadja neki amit akar, akkor köpni fog, de ez nem így működik. Azt hiszi, hogy kihasználhat, miközben észre sem veszed. Persze én ennél sokkal ravaszabb voltam.
- Tudod kettőnk közül az a különbség, hogy én szabad vagyok. Te viszont nem. - megvillogtattam ravasz mosolyomat.
- Azt pletykálják Klaus is itt tartózkodik a városban. - leheltem. Szinte hallottam, ahogy kattan valami az agyában, ráeszmél mennyit árthatok neki hacsak hírét keltem jelenlétét Mystic Falls-ban. Tudni akartam mindent, ami a városban folyik és tökéletes személyt találtam rá. Eredeti célom Klaushoz való társulás volt, de talán kihúzhatok némi információt belőle. Élveztem, ha én vagyok a fölényesebb. Először azt hittem ennél ravaszabb, persze még nem dőlt el semmi. Csak elhintettem a magvakat, tőle függ hogy követi-e őket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mystic Grill Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill EmptyHétf. Jan. 23, 2012 5:48 am

[Only admins are allowed to see this image]

Henry


Újabb kortyok folynak le a torkomon az erős, aranyló nedüből, amit sikeresen visszaloptam Henrytől, és közben újra és újra végignézek rajta.
- Mondták már, hogy milyen jól áll neked a huszonegyedik század? - kérdem hamiskás vigyorral. Ez a szerelés és frizura sokkal jobban bejön, mint a korabeli hajviseletek. Bár ezt általánosságban is elmondhatjuk, nem csak róla. Én személy szerint is imádom a mai divatot, a mai ruhákat, annyival kényelmesebbek, és közben mégis ki tudják emelni az alakom, nem úgy, mint azok a göncök, amiktől kétszer akkora volt a súlyunk, mint egyébként. Komolyan, egy kínzással felért akkoriban az öltözködés.
- Meg tudom védeni magam, drágám. Klaus valóban nagy és félelmetes, én azonban elég fürge és okos vagyok ahhoz, hogy túl tudjak járni az eszén. Meg gondolom a gyakorlat teszi a mestert. Nekem már ötszáz évem van benne, hogyan maradjak távol tőle. De nem bánnám, ha végre valaki örökre elaltatná. Szegénykém, fárasztó lehet már neki ez az élet, bő ezer éve ezen a földön, nem gondolod? - kérdem mosolyogva, hangomban enyhe gúnnyal.
- Na és mi a helyzet veled? Gondolom nem a szél fújt ebbe a poros kisvárosba. Mi járatban vagy? - kíváncsiskodom, majd intek a pincérnek, hogy hozzon még egy italt, és Henrynek is ugyanazt, amit korábban ivott. Van egy olyan érzésem, hogy nem lesz rövid beszélgetés, végül is ötszáz év megbeszélni valónk van, ahhoz meg ital dukál. És akkor már inkább fizetek neki, mint hogy az enyémet igya meg.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mystic Grill Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill EmptyPént. Jan. 20, 2012 6:08 am

El sem tudom hinni, hogy már két napja itt vagyok. Régebben naponta többször is kerestek, hogy valahol szükség van rám, de most... Két napja kushadok abban a hülye hotelben, és semmi. Nem elég hogy nem keresnek, de még sorra el is utasítják a hívásaimat. Persze ha Luke és Jace itt lennének velem, minden másként nézne ki.
Erre a gondolatra olyan érzésem támad, mintha valami jéghideg, csontos ujjak összeszorítanák a szívem. Nem tehettél semmit, Alex. Jace halála nem a te hibád. Megint ez a hülye hang a fejemben... Néha kezdem azt hinni, hogy nem vagyok teljesen normális, és a zárt osztályon lenne a helyem.
Nagy nehezen rábírom magam, hogy kimásszak az ágyból. Félredobom a takarót, ami ugyanazzal a lendülettel leesik a földre. Megvonom a vállam, jó helyen van az ott. Az éjjeliszekrényen még ott díszeleg a pár órája megbontott Jack Daniels, de valamiért nem igazán van kedvem ettől kezdeni a napomat. Ehelyett inkább rágyújtok egy cigire, és lassan kifújom a füstöt. Egész éjszaka nem aludni, ehelyett a plafont bámulni nem egy pihentető dolog. Nem igazán vagyok hozzászokva az ilyen dolgokhoz.
Leküzdöm magamban a vágyat, hogy kimenjek és megöljem az első adandó személyt. ehelyett bevánszorgok a zuhany alá, még mindig a cigivel a kezemben. Nagyjából fél órával később, valamennyire felfrissülve vánszorgok vissza a szobába, hogy valami hordható ruhát keressek. Elvégre is nem fogok egy szál törölközőben kimenni a városba, ennyire hülye azért nem vagyok. Végül csak találok valami egészen tűrhető cuccot, majd mint mindig, most is az ablakon át távozom a szobából. Még jó, hogy ez csak a félemelet...

Pár órával később leparkolom a kegyetlenül mocskos Audi TT-met a Mystic Grill parkolójában. lehet, hogy nem kellett volna az erdőben kocsikázni? De hát nem gyakorolhattam a hotelszobámban, fényes nappal...Azért ne vigyünk semmit se túlzásba. De nem gondoltam, hogy ennyire összepiszkolom a kocsimat. Ráadásul a feketén minden kis porszem sokkal jobban látszik.
Még mielőtt kiszállok a kocsiból, berakom hátul az övem mellé a pisztolyt, amit eddig a kesztyűtartóban tartottam. Sosem lehet tudni, mikor lehet rá szükség. Vagy lehet, hogy ez csak a paranoiám? Mindenesetre már esélyem sem lenne visszapakolni a helyére, ugyanis azon kapom magam, hogy már rég kiszálltam a kocsiból, és a Mystic Grill vendégeit pásztázom. Mindig akkor vannak állati sokan, amikor valahol megjelenek? Esküdni mernék, hogy reggel még nem voltak ennyien. Igaz, azóta már eltelt néhány óra...
Persze amilyen szerencsém van, az egyetlen majdnem szabad hely egy lánynál volt a sarokban. Hát most komolyan mondom... Csak nekem lehet ekkora pechem, hogy le kelljen szólítanom egy vadidegent. Jó, a különböző útszéli bárokban és benzinkutakon felszedett lányok nem számítanak, mert hát velük úgyis csak egyszer találkozok, aztán helló, szia, már itt sem vagyok... De ki tudja, lehet hogy ő nem csak átutazóban van itt, hanem itt lakik... És valami ritka nagy szégyen lenne beégni előtte. Persze megint elgondolkodtam, így végül azon kapom magam, hogy a lányt figyelem, aki elég kérdően néz rám. Egyáltalán mit keresek én itt? Egyáltalán, mondtam valamit? Ezt persze gondolatban megtoldom egy szép füzér olasz és spanyol káromkodással, de megőrzöm a pókerarcom.
- Csak azt kérdeztem, leülhetek-e.
*Meg is lepődök azon, hogy ezt ilyen határozottan mondom ki, meg hogy még ehhez mosolygok is. Néha nem ismerek magamra... Félszegen nekitámaszkodok a falnak, miközben egy kismacska vizslató tekintetével fürkészem a másikat, a válaszára várva*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mystic Grill Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill EmptyPént. Jan. 20, 2012 5:08 am

Alex


Egy autó motorjának beindulását, majd pár másodperc múlva lefulladását hallom. Annyira életszerű, de tökéletesen beleillik az álmomba is. Ebből azt a következtetést vonom le, hogy valahol félúton lehetek az ébrenlét és az alvás között. Általában ez a legkellemesebb érzés, amit érezhetek és szeretem kiélvezni, de most az autóhang nagyon zavar. Fordulok egyet az ágyban ezzel elérve azt, hogy az álomkép - ami éppen valami autós üldözésről szólt - eltűnjön és rájöjjek, hogy a hang ami megzavart történetesen a szomszéd autójának lefulladása volt. Egy dühös horkanás keretében kinyitottam a szemem és pár percig bámultam a plafont , várva azokat az ingereket amiknek köszönhetően majd kikelhetek az ágyból. Nagy nehezen feltornáztam magam ülőhelyzetbe és egy pár nyújtózás után képes voltam felállni majd elbandukolni az ablakig, hogy a redőnyt felhúzzam. Hatalmas világosság áradt be a szobába, ezzel átmeneti vakságot okozva. Bele tellett pár percbe amíg hozzászoktam a nagy fényességhez. Közben a tekintetem az éjjeliszekrényemen levő órára siklott. 11.18 . Ezek szerint a mai első órámat sikeresen lekéstem az egyetemről . Egy nagy sóhajtás közepette a fürdőszobába támolyogtam, hogy felfrissítsem az ábrázatomat, és rendbe hozzam a szélrózsa minden irányába meredő hajszerkezetemet. Miután ezzel végeztem megcélzom a konyhát, ahol első dolgom, hogy bekapcsoljam a kávéfőzőt, mert ugye nem indulhat a reggel egy csésze koffeinbomba nélkül. A konyhapulton levő telefonkészülék pirosan villog jelezve, hogy valaki vagy valakik üzenetet hagytak nekem. Megnyomom a lejátszás gombot, közben szúrós szemeket meresztek a kávéfőzőre, mintha ezzel tudnám egy kicsit siettetni a működését.

- Brooklyn ! - Itt már tökéletesen tudtam, hogy csak is a nagyanyámlehet az. Más nem hív Brooklynenak, mindenki tudja, hogy én Brookie vagyok. - Kate összeszedett valami csúnya nyavaját, emiatt ma nem tud iskolába menni. Viszont sürgősen fel kell venni a papírjait az igazgatóságnál. Szóval mivel nagyapád elutazott én pedig el vagyok havazva , ezért kérlek menj el és hozd el a papírokat.

Bííp. A kávéfőző hatalmas sípolással adta a tudtomra, hogy készen van végre a fekete nedű. Rögtön mellette termettem és kiöntöttem egy csészébe majd jó nagy kortyokkal nem érdekelve, hogy leégetem a nyelőberendezésem magamba parancsoltam az italt. Éreztem, ahogy a koffein végigszáguld az ereimben és egy pillanattal később már készen áltam arra, hogy akár a világot is megmentsem. De , előtte be kell ugranom hőn szeretett volt iskolámba, hogy mintadiák húgomnak tegyek egy szívességet. Mert tartozom neki. Nem egyszer fedezett már amikor valami füllentésem kiderült és tökéletesen tudtam, hogy anyámék nem hiszik el amit mond még is szemethunytak a dolog fölött. Így célbevettem a szobámat, hogy felkapjak magamra valami normális öltözéket, mert az AC/DC póló és egy bugyi talán nem tartozik azok közé az összeállítások közé, amikben az ember látogatást tesz az ex-iskolájában. Még akkor sem, ha csak egy évet járt oda. Miután megtaláltam a megfelelő darabokat még egyszer átfésültem a hajam, majd felkaptam a Mitsubishi Eclipsem kulcsait és száguldottam az iskola felé. Mint mindig most sem sikerült tökéletesen betartanom a sebességhatárokat , de szerencsémre nem futottam bele egy rendőrbe sem.

Megpróbáltam a lehető leggyorsabban elintézni a papírok átvételét. Szerencsémre az összes folyosó kihalt és üres volt, valószínűleg a diákok órán ültek és szenvedtek. Kis kárörömöt ébresztett ez bennem, de ugye köztudott, hogy a legszebb öröm a káröröm. Nem akartam megállni a folyosón, hogy nosztalgiázzak egy kicsit. Még csak nem is volt egy teljes év, amit itt töltöttem szóval nem nőtt annyira a szívemhez az iskola. Mondjuk egész Mystic Falls valahogy idegen a számomra, még úgy is , hogy másfél éve itt élek. Egyedül az tetszik a helyben, hogy nyüzsög a vérszívó dögöktől és ez egészen megnyugtat, hogy szinte tálcán kínálkoznak fel.
Leállítottam a motort, a Mystic Grill parkolójában és öles léptekkel indultam meg a bejárat fele. Belépve rögtön megcsapott az a tipikus illat amit mindig érezetm amikor beléptem ide. Nem az a szokásos kocsma szag, ez sokkal kellemesebb és barátságosabb. A Grill a kedvenc helyeim közé tartozott az egész városban. Megcéloztam az egyik üres boxot a sarokban és levetődtem. Nem sokkal később megjelent egy felszolgáló fiú, aki a rendelésem leadása után pár perc múlva már hozta a forrócsokimat. Elővettem az egyik jegyzetfüzetemet és miután felpakoltam a lábaimat az ülőrész másik oldalára, megpróbáltam memorizálni a leírottakat. Hatalmas lendülettel vetem magam bele a tanulásba, amikor egy hangot hallok mellőlem. Behajtom a lap sarkát, ahol épp tartok és felpillantok az előttem állóra.

- Parancsolsz ?





tag: Alex
words: 708
notes : temp érkezik, amint letelik a 7 napos limit
sok sok szeretettel Very Happy

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mystic Grill Empty
TémanyitásTárgy: Henry Butcher   Mystic Grill EmptyKedd Jan. 17, 2012 4:00 am

Kezdenek visszatérni az emlékek róla, igaz csak egy este erejéig láthattam és csak a távolból figyelhettem. Örülök, hogy találkoztam vele, már hiányzott ez a kis macska-egérjáték. Felállt és felém közelített. Már egészen közel volt. A vámpírlányok általában így próbálják kimutatni, hogy nem érdemes velük szórakozni. Ami engem illet ezt kihívásnak szoktam venni és nagyon is élvezem. Visszadőltem a pultsarkának.
- Hogy élhetsz még kicsikém ennyi idő után? Nem kapott el még a nagy és félelmetes Klaus bácsi? - incselkedtem. Bár tudtam, nagyon cselesnek kellett lennie, hogyha még életben van ennyi év után is. Klaus egy igazi bosszúállógép. Szerencsére pár kézrázásnál többet nem kellett a közelében maradnom eddig. Nem féltem tőle, de féltem attól akiket bánthat miattam. Mindig is ez volt a trükkje. Mutatóujjamat végighúztam a pult sarkán játszadozva. Fogalmam sincs mi lesz ennek a beszélgetésnek a vége, de nem is akartam tudni. Talán kihúzhatok belőle pár érdekes információt erről a városról. Oldalra döntöttem a fejemet és egyenesen gyönyörű barna szemeibe bámultam. Mindig is könnyen megkaptam, amit akartam, ez most sem fog megváltozni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mystic Grill Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill EmptyKedd Jan. 17, 2012 3:35 am

[Only admins are allowed to see this image]


Alaric szerencsére egy kis rosszalló fejcsóválással hamar odébb áll. Nem mintha zavarna a társaság, hisz akkor gondolom nem is lennék itt. Csak hát a jó öreg vámpírvadászkámmal köztudottan nem egy oldalon állunk, és mindkettőnknek jobb, ha nem rontjuk egymás levegőjét. A poharát megfogva elcsörtet a legtávollabbi sarokba, én pedig kézbe veszem a sajátomat, és kortyolok egyet. Amint a whiskey végigégeti a nyelőcsövemet, máris jobban érzem magam. Halványan elmosolyodom, majd szemezni kezdek a fiatalabbik csapos sráccal. Finom falatnak tűnik. Szexi mosolyt ereszt felém. Szegénykém, még nem sejti, kivel is van dolga. De így van ez rendjén. Nem is kell, hogy idő előtt megtudja. A legjobb, ha az ártatlan kis Elenának hisz, amíg célba nem veszem a nyakát.
Épp azon vagyok, hogy ismét kézbe vegyem a poharamat, hogy egy újabb korty whiskeyt engedjek le a torkomon, amikor valaki megszólít. Méghozzá valaki a múltamból, nagyon régről. Még nem nézek az illetőre, de ebben biztos vagyok, mert az új ismerősök csak és kizárólag Katherine-nek szólítanak. Akik Katerinának ismernek, azok még az 1500-as évekből származhatnak... vagy előbbről.
Végigmérem a pasast, és tény, hogy láttam már valahol, de nem ugrik be rögtön, hogy honnan. Magasba szöknek a szemöldökeim, amikor elveszi az italomat, és csak ekkor esik le. Már abban a korban is ugyanilyen pimasz volt.
- Butcher? Henry Butcher? - Akkor még csak Mr. Butcher volt, ahogy az etikett megkívánta. Nem igazán személyeskedhettünk. Meglepő fordulat ilyen régi arcot újra látni. De boldog újratalálkozás ide vagy oda, az az én italom, hékás!
Felállok, hogy közelebb léphessek hozzá. Nagyon közel, hogy már-már úgy tűnhet, meg fogom csókolni, de amíg ezzel elvonom a figyelmét, visszalopom a whiskeymet.
- Pardon! Ez még kell nekem... - mondom egy incselkedő mosollyal, majd visszaülök, felé emelem a poharat, aztán kortyolok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mystic Grill Empty
TémanyitásTárgy: Katerina Petrova   Mystic Grill EmptyKedd Jan. 17, 2012 2:01 am

Már több, mint egy hete tartózkodtam Mystic Falls területén. Szinte már összefolytak a napszakok. Most is a város egyik fénypontjában, a Grill nevezetű kis bárban üldögéltem. A leghátsó, legsötétebb kis zug volt az én helyem. Ha betértem a helyiségbe, a pultos már hozta is a szokásos adagom. Más vámpírokkal ellentétben én mindig készpénzzel fizettem. Sokszor hiányoltam a régi kocsmákat, ahol összegyűltek a falusi parasztok, jobbágyok, néha még egy-két nemes is benézett. Sokszor gondolkodom arról, mi történt volna, ha nem menekülök el a trónom elől és adom át öcsémnek az uralkodói címert? Talán most én is benne lehetnék a történelemkönyvekben. A harmadik üres pohár után a pincér után biccentettem, amikor megláttam a pultnál egy gyönyörűséges hölgyeményt. Szinte minden testrésze tökéletes volt. Mintha már ismertem volna régebbről, de ez lehetetlen lenne. Megdörzsöltem mindkét szememet és feléje vettem az irányt. Félúton suttyomban hátranyaltam egy felálló tincset a hajamon. Mire odaértem hozzá, már tudtam kicsoda.
- Katerina Petrova, micsoda meglepetés! - eljátszottam a meglepett srácot, talán kicsit el is túloztam,majd egy hatalmas mosolyt villantottam rá, mintha régi haverok lennénk. Rákönyököltem a pultra mutatva, hogy én vagyok a fölényesebb. Egyszer régen találkoztam már vele. Ahogy észrevettem elég ravasz kis természet. Talán ő lenne az is, akiről a pletykák szóltak, miszerint Klaus elől menekült. Kicsit zavaros volt a levegő ezért elkaptam az előtte álldogáló poharát. Leírhatatlan arcot vágott, ezért szépen lassan egyenként kortyolva megittam, hogy kicsit felidegesítsem.
[Only admins are allowed to see this image]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mystic Grill Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill EmptyKedd Jan. 17, 2012 1:29 am

Henry

Kezdem megszeretni ezt a várost. Persze nem először vagyok itt, és mondhatnánk, hogy már épp itt volt az ideje, meg a Salvatore fiúknak hála, már a tizenkilencedik századvégén is jól éreztem magam a környéken, na de most... Egyszerűen nem tudok elszakadni, annyira izgalmas, állandóan történik valami, hála a kis csipetcsapatnak. Amilyen vegyesen vannak itt boszorkányok, vérfarkasok, vámpírok, halottlátók, talán nem is csoda, hogy hosszú évek óta először végre nem unatkozom. De a lényeg, hogy még egy jó darabog nem akarok innen elhúzni, egy ideig valószínűleg még maradok, ahhoz pedig kényelmesebb otthon kell majd, mint egy hotelszoba. Egyedül Stefan hiányzik. Nélküle nem teljes a csapat, de vicces így is figyelni az eseményeket, ahogy ez a rakás szerencsétlenség megpróbál szembe szállni Klausszal. Mintha az olyan egyszerű lenne. Én fél évezreden át menekültem előle, és közben próbáltam kideríteni a gyenge pontját. És tudok is egyes mást... már csak az a kérdés, érdekemben áll-e nekem segíteni a csőcseléket, vagy jobban szórakozok, ha csak a háttérből figyelem a próbálkozásaikat...
Gondolataimba merülve húzom fel a tűsarkú csizmámat, majd hagyom el a szobámat, és indulok meg a Grill felé. A kocsiból kiszállva páran odaköszönnek nekem.
- Szia Elena! - robog el mellettem Matt is egy ládányi borosüveggel. Megeresztem felé a legszerényebb mosolyomat. Néha vicces tud lenni ez a hasonmásdolog is.
- Helló Matt! - intek a srácnak, majd én is belépkedek a Grillbe, és egyenesen a pulthoz sétálok.
- Egy whiskeyt - jelentem, mire a mellettem ülő Alaric szeme elkerekedik.
- Elena, tudom, hogy most nem könnyű neked... de az alkohol nem megoldás, főleg fényes nappal... - kezd nekem atyai prédikációt tartani, mire kitör belőlem a nevetés.
- Igaz, egy kis vér most sokkal jobban esne - villantom rá fenyegetőn a szemeimet.
- Katherine - esik le a tantusz a férfinek, mire csak biccentek egyet röviden, aztán az éppen elém helyezett italra fókuszálok.
Vissza az elejére Go down
Elena M. Gilbert
::Vámpír::
::Vámpír::
Elena M. Gilbert


× hozzászólások száma: : 128
× csatlakozás dátuma: : 2011. Dec. 28.
× tartózkodási hely: : × Mystic Falls ×

Mystic Grill Empty
TémanyitásTárgy: Mystic Grill   Mystic Grill EmptySzomb. Dec. 31, 2011 11:36 am

:::
Vissza az elejére Go down
https://onlytimeflewalone.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Mystic Grill Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mystic Grill
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
::only time flew alone :: Régi játékok-
Ugrás: