::only time flew alone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözlet

●●Üdvözlet a fórumon! Nézz körül, és ha megtetszett a fórum regisztrálj, és játssz velünk!●●


A regisztráció lépései
1.olvasd el a szabályzatot. 2.nézz be a canon karakterekhez. 3.ha megtetszett egy karakter regisztráld be csupa kisbetűvel. 4.töltsd ki a karakterlapot, és rakd a megfelelő helyre. 5.foglalj avatart.
Ha mindennel kész vagy, nincs már dolgod mint belevetni magadat a játékba!

Staff
Elena Gilbert
Cornelia Griffin
És még szükségem lenne egy adminra, PM.-ben lehet rá jelentkezni, azon felül pedig még egy desingert is keresek aki szépítené a fórumot!

Chat

Canon karakterek
Stefan Salvatore
Damon Salvatore
Katherine Pierce
Klaus Mikaelson
Caroline Forbes

Kiemelt társoldalak
FRPG Top Sites - Magyarország
Katt rá!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Vas. Aug. 14, 2022 5:36 am-kor volt itt.

 

 ::Játszótárs kereső

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




::Játszótárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: ::Játszótárs kereső   ::Játszótárs kereső EmptySzomb. Jan. 28, 2012 8:22 am

Nem fogom húzni az időt... Van valakinek kedve egy játékhoz? Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Hilary Angel Moon

Hilary Angel Moon


× hozzászólások száma: : 8
× csatlakozás dátuma: : 2012. Jan. 25.
× tartózkodási hely: : MF

::Játszótárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: ::Játszótárs kereső   ::Játszótárs kereső EmptyPént. Jan. 27, 2012 7:51 am

Valakinek van kedve segíteni karit avatni? ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




::Játszótárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: ::Játszótárs kereső   ::Játszótárs kereső EmptyHétf. Jan. 23, 2012 3:09 am

Kicsit agresszív, kibírhatatlan és idegesítő vadász keresi társát az első játékára. Valaki? Cool
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




::Játszótárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: ::Játszótárs kereső   ::Játszótárs kereső EmptyVas. Jan. 22, 2012 6:57 am

Elfogadtak, akkor induljon a mandula. *-* Játszótársaimat keresem az első 3 játékomra. Kezdést vállalok, de tőled sem veszem el a lehetőséget. Very Happy Faj, kor, nem független, csak legyen benne egy kis izgalom. Wink Kapj el chaten, vagy dobj egy PMet.
Vissza az elejére Go down
Cornelia M. Griffin
::Vadász::
::Vadász::
Cornelia M. Griffin


× hozzászólások száma: : 20
× csatlakozás dátuma: : 2012. Jan. 08.
× tartózkodási hely: : ●Mystic Falls●

::Játszótárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: ::Játszótárs kereső   ::Játszótárs kereső EmptySzomb. Jan. 21, 2012 10:32 am

Na szóval azért tértem be ide, hogy elmondjam mennyire szeretnék valakivel játszani. Bárkinek akinek lenne hozzá kedve az írjon nekem egy PM.-et, és megbeszéljük! Smile
Meg persze akinek a házibuliba lenne kedve játszani az is nyugodtan írjon PM.-et! Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




::Játszótárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: ::Játszótárs kereső   ::Játszótárs kereső EmptySzomb. Jan. 21, 2012 10:21 am

Játéktársat keresek a bulihoz Nathanielnek vagy Jackienek. Szívesen játszok bárkivel az se baj, ha 3- man játszunk, csak viseld el, hogy néha várni kell a reagokra. Lelkes vagyok, csak néha időm nincs xD
Küldj pm-et és megbeszéljük a részleteket!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




::Játszótárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Alaric Saltzman ~ Mr. Saltzman ~    ::Játszótárs kereső EmptyPént. Jan. 20, 2012 10:24 am

::Játszótárs kereső Tumblr_ll4xsk8tbw1qbj6tto1_500
Rick keres partnereket : ) Csoportban nagyobb élvezet ; )
Elvárásaim:

Kicsoda? Hát mindneki jöhet, de a vérfarkasok távol állnak tőlem.

Hol? Mikor? Hát nekem bárhol jó te választasz : )

Ki kezd? Dobj egy üzit vagy írj rám a chatben és máris kezdHETED x ) okés egyezkedő típus vagyok.

A lényeg az, hogy várom azokat az embereket, akik szívesen ismerkednének egy ilyen unalmas emberrel mint én. : )

Megjegyzés: Tudom, hogy kissé társkereső feeling lett ... Nem magyar tanár vagyok.... X D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




::Játszótárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: ::Játszótárs kereső   ::Játszótárs kereső EmptySzer. Jan. 18, 2012 10:19 am

Mint már sokan előttem, én is beállok a sorba. Very Happy
Kicsit őrült, közveszélyes és nikotinfüggő vadász keresi társát egy játékra. Mindenre nyitott vagyok (azért nem szó szerint...), ha kell, akár kezdek is. Cool
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




::Játszótárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: ::Játszótárs kereső   ::Játszótárs kereső EmptySzer. Jan. 18, 2012 8:14 am

Heey, keresem első partnerem egy játékra . Kezdés sem kizárt , viszont azzal számolni kell, hogy nem mindennap tudok feljönni szóval a reagok változó időközönként jönnének Very Happy De nagyon lelkes vagyok *-*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




::Játszótárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: ::Játszótárs kereső   ::Játszótárs kereső EmptySzer. Jan. 11, 2012 4:15 am


::Játszótárs kereső Tumblr_ls6wriian41qid0xqo1_500
THAT IM SPOILED DOEASNT MEAN I WONT BREAK YOUR BONES AND SUCK YOUR BLOOD

Nos frissen érkezett husi vagyok és árúba bocsájtom az első játékom. A helyszín és a téma mindegy, akit érdekel pm-ben utolér. Smile
Vissza az elejére Go down
Elena M. Gilbert
::Vámpír::
::Vámpír::
Elena M. Gilbert


× hozzászólások száma: : 128
× csatlakozás dátuma: : 2011. Dec. 28.
× tartózkodási hely: : × Mystic Falls ×

::Játszótárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: ::Játszótárs kereső   ::Játszótárs kereső EmptyKedd Jan. 10, 2012 5:12 am



Játszótársat keresek! .


Játszótársat keresek! (: Bármilyen szituációra vevő vagyok, csak egy kikötésem van, hogy legyen izgalmas a játék! (: Ha érdekel a dolog, és bármi ötleted van, az írjon nekem egy PM.-et és megbeszéljük a játékot! Razz

Char




Vissza az elejére Go down
https://onlytimeflewalone.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




::Játszótárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: ::Játszótárs kereső   ::Játszótárs kereső EmptySzomb. Jan. 07, 2012 5:21 am

Elfogadtak *-* Így nem is húznám tovább az időt, az első játékom máris kiadó.
Ha valaki játszana velem, PM. Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




::Játszótárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: ::Játszótárs kereső   ::Játszótárs kereső EmptySzer. Jan. 04, 2012 8:53 am


nos, én is parlagon fekszem, mint....tehát egy játékom kiadó! A részleteket megbeszéljük pm-ben, én sok mindenre nyitott vagyok Very Happy


A hozzászólást Jackie L. Cortez összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 10, 2012 10:54 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Klaus
::Hibrid::
::Hibrid::
Klaus


× hozzászólások száma: : 17
× csatlakozás dátuma: : 2012. Jan. 01.

::Játszótárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: ::Játszótárs kereső   ::Játszótárs kereső EmptyHétf. Jan. 02, 2012 2:04 am

::Játszótárs kereső Joseph-joseph-morgan-24544914-500-200


Elősször is keresnék magamnak egy játszótársat..

who???::: Mindegy. Akármi lehetsz..
where??:: Valahol Mystic Falls környékén, mert ost ott tartózkodom
game tips???::: van egy pár.

Vámpírokkal:

Mondjuk nem tudod, hogy ki vagyok, találkozunk, kicsit kinyírlak..
Akkor egy vagy azok közül akit üldözök, és most rád találtam és jöttem behajtani az ígéretem, hogy megöljelek.. de te új igéretet teszel..

// mindenre kapó vagyok/

Vérfarkasok:

Hibridkérdés..
// ha más ötlet van benne vagyok//

Boszik:

Simán egy beszélgetés, zsarolás midnkét fél részéről, esetleg szerelmi viszony...
// jöhet más ötlet is//

Ember:

Akármiről egy teadélután, vagy egy gyilkos hajsza..

Akit érdekel az dobjon legyen szives egy PM-et, ott megbeszéljük a részleteket, sé kezdést is vállalok, bár nem tudok jól kezdeni..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




::Játszótárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: ::Játszótárs kereső   ::Játszótárs kereső EmptyVas. Jan. 01, 2012 8:31 am

Vadász keresi áldozatát egy játék erejéig. Pm-ben várom a vállalkozó szellemeket, vámpírokat és a többieket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




::Játszótárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: ::Játszótárs kereső   ::Játszótárs kereső EmptyVas. Jan. 01, 2012 7:56 am

3 JÁTÉKOM KIADÓ!

Ha érdekel, pm-ben megtalálsz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




::Játszótárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: ::Játszótárs kereső   ::Játszótárs kereső EmptyVas. Jan. 01, 2012 3:28 am

HEY, EVERYBODY!
::Játszótárs kereső Stefan-Salvatore-icon-stefan-salvatore-14688723-100-100 ::Játszótárs kereső Stefan-Salvatore-icon-stefan-salvatore-14688723-100-100 ::Játszótárs kereső Stefan-Salvatore-icon-stefan-salvatore-14688723-100-100

Nem nyálazom, nem könyörgöm, csupán a tényeket közlöm:
Játszanék! Ha te is, jössz egy pm-mel!
Wink
Vissza az elejére Go down
Elena M. Gilbert
::Vámpír::
::Vámpír::
Elena M. Gilbert


× hozzászólások száma: : 128
× csatlakozás dátuma: : 2011. Dec. 28.
× tartózkodási hely: : × Mystic Falls ×

::Játszótárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: ::Játszótárs kereső   ::Játszótárs kereső EmptyVas. Jan. 01, 2012 3:22 am

....
Vissza az elejére Go down
https://onlytimeflewalone.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





::Játszótárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: ::Játszótárs kereső   ::Játszótárs kereső Empty

Vissza az elejére Go down
 
::Játszótárs kereső
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
::only time flew alone :: ::: A kezdetek ::: :: ::Fórum hírek, események::-
Ugrás: