::only time flew alone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözlet

●●Üdvözlet a fórumon! Nézz körül, és ha megtetszett a fórum regisztrálj, és játssz velünk!●●


A regisztráció lépései
1.olvasd el a szabályzatot. 2.nézz be a canon karakterekhez. 3.ha megtetszett egy karakter regisztráld be csupa kisbetűvel. 4.töltsd ki a karakterlapot, és rakd a megfelelő helyre. 5.foglalj avatart.
Ha mindennel kész vagy, nincs már dolgod mint belevetni magadat a játékba!

Staff
Elena Gilbert
Cornelia Griffin
És még szükségem lenne egy adminra, PM.-ben lehet rá jelentkezni, azon felül pedig még egy desingert is keresek aki szépítené a fórumot!

Chat

Canon karakterek
Stefan Salvatore
Damon Salvatore
Katherine Pierce
Klaus Mikaelson
Caroline Forbes

Kiemelt társoldalak
FRPG Top Sites - Magyarország
Katt rá!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Vas. Aug. 14, 2022 5:36 am-kor volt itt.

 

 Klaus & Candy ~ tópart

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Klaus & Candy ~ tópart Empty
TémanyitásTárgy: Klaus & Candy ~ tópart   Klaus & Candy ~ tópart EmptySzomb. Jan. 28, 2012 5:38 am

[Only admins are allowed to see this image]
to Klaus

Hogy is kerültem én ebbe a szituációba? Miért kell ezt tennem? Nem tudom, szerintem Klaus sem tudja, de megkért rá, nekem meg teljesítenem kell, nem? Próbáltam lebeszélni róla, de nagyon akaratos tud lenni. Úton a bank felé, símaszk a kezemben, mellettem Ő vezet. Azt mondta, hogy én csinálom, ő meg kint őrködik, vagy mi. Még talán 5 perc és ott vagyunk. Nem szólok semmit, még sosem csináltam ilyet, mi van, ha lelőnek? Persze tudom, túlélem, de akkor is fáj! Rápillantok a sofőrömre, majd a kezemben szorongatott símaszkra. Sosem késő elmene... Nem, Candy, meg tudod csinálni. Nem vagy nyuszi! Bár a nyuszi cuki, és én is az vagyok, de akkor sem fogok megint elfutni.
Az autó hirtelen megáll, mosolyt erőltetek az arcomra. A bank előtt két őr áll, nevetségesen néznek ki azokban az egyenruhákban. Klaus-ra pillantok. Lehajtom a napellenzőmet, belenézek a tükörbe és felveszem a maszkot. Megigazítom, betűröm a hajamat, arról túlságosan felismerhető vagyok.
-Kívánj szerencsét! - adok a szájára egy puszit, majd nem törődve a reakciójával, vagy hogy vissza akar-e húzni magához kiszállok, és befutok a bankba, hogy a kapunál lévő két őr ne vegyen észre. A széfet őrző másik két egyenruhás előtt megállok, kitöröm a nyakukat. Nem harapom meg őket, nem akarom, hogy tudják, a rablást egy vámpír végezte. Betöröm a széf ajtaját, majd a magammal hozott zsákot telepakolom pénzzel. Jó sok fér bele, hamar végzek. A zsákot szájánál fogva a hátamra emelem és lazán kisétálok a bankból. Persze aki meg akar állítani, aki fegyvert fog rám azt helyben megölöm. Szerencsére, csak őröknek volt bátorságuk erre.
Klaus autójának csomagtartójába berakom a zsákot és visszaülök az anyósülésre. A maszkot leveszem, a hajamat megigazítom, majd nevetve megszólalok:
-Vezethetek én? Vezetni akarok, mutatni akarok egy helyet. - persze még én sem tudom, hova akarok menni, de el innen. kezd sötétedni, talán egy sötét, kihalt helyen viszonozni tudná ezt a kis rablást. Vagyis... Mindegy, szerintem mindenki tudja, mire gondolok, kivéve Klaus.
Vissza az elejére Go down
 
Klaus & Candy ~ tópart
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Candy ~ love me or not.
» L.A. Candy Volume 2
» Klaus~~persecutor or persecuted?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
::only time flew alone :: Régi játékok-
Ugrás: