::only time flew alone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözlet

●●Üdvözlet a fórumon! Nézz körül, és ha megtetszett a fórum regisztrálj, és játssz velünk!●●


A regisztráció lépései
1.olvasd el a szabályzatot. 2.nézz be a canon karakterekhez. 3.ha megtetszett egy karakter regisztráld be csupa kisbetűvel. 4.töltsd ki a karakterlapot, és rakd a megfelelő helyre. 5.foglalj avatart.
Ha mindennel kész vagy, nincs már dolgod mint belevetni magadat a játékba!

Staff
Elena Gilbert
Cornelia Griffin
És még szükségem lenne egy adminra, PM.-ben lehet rá jelentkezni, azon felül pedig még egy desingert is keresek aki szépítené a fórumot!

Chat

Canon karakterek
Stefan Salvatore
Damon Salvatore
Katherine Pierce
Klaus Mikaelson
Caroline Forbes

Kiemelt társoldalak
FRPG Top Sites - Magyarország
Katt rá!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Vas. Aug. 14, 2022 5:36 am-kor volt itt.

 

 Kávézó

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Kávézó               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó    Kávézó               EmptyPént. Jan. 27, 2012 7:50 am

Komolyan nem értettem, hogy miért érdekelné pont ezt a csajt az, hogy mi az amit kihagyok a sztoriból. Hacsak nincs valami köze Kalushoz egyszerűen felfoghatatlan, hogy minek érdekli valami, amiről semmit se tud. Adtam neki egy elfogadható fedősztorit, amit az emberek többsége bevesz, főleg, hogy részben még igaz is.
Vállat vontam. "Nekem aztán mindegy, hogy mit hiszel." és így is gondoltam. Nem volt kifejezetten személyes, de engem sosem érdekelt, hogy mit hisznek az emberek.
Aztán fogta magát és a zsebembe dugott egy cetlit. Kérdőn néztem rá. "Bocsi szívem, nem az a fajta vagyok, aki fizet az élvezetekért, főleg nem egy lánynak" én is éreztem, hogy ez esetleg nem volt a legkedvesebb, amit mondhattam de nem értekelt túlságosan.
Végignéztem, ahogy kivonul a kávézóból, minimum mint egy díva. Aztán hangosan felnevettem. Nem zavart, hogy az egész helyiség azt hiszi megőrültem, de régen kacagtam ilyen jót. Ha a lány tényleg azt hiszi, hogy fel fogom hívni, vagy elmegyek a lakására, csak mert egy-két információra szükségem van: téved. Talán túl makacs vagyok, talán csak tényleg nem vonz ez a város, de inkább kiderítem magam a titkait, mintsem megalázkodjak érte valaki előtt. Még akkor is hatalmas mosoly volt az arcomon, mikor kisétáltam a újdonsült napsütésbe.
VÉGE
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó               Empty
TémanyitásTárgy: Catherine Colleen   Kávézó               EmptyHétf. Jan. 23, 2012 3:37 am

V.É.G.E.
Nocsak! Valaki elővette a kedvesebbik arcát. Rámosolyogtam és úgy tettem, mintha javítana ezzel a kedvemen. Kérdéseit nagyon furán tette fel. Egyszerűen lehetetlen volt kitérni felőlük.
- Tudod, engem nem tudsz átverni. - vállat vontam.
- Ha blöffölsz én is blöffölök. Márpedig biztosan eltitkolsz valamit előlem. - elővettem azt a fajta mosolyomat, amit akkor használok, ha igazam van. Igazából egyáltalán nem érdekelt miért akarja tudni, de gondoltam kicsit kiszúrok vele. Ha már tudni akar valamit, annak ára is van. Letettem a poharamat és felálltam. Tettem pár lépést zsebre dugott kézzel a kijárat fele majd visszanéztem rá és így szóltam.
- Ha majd levetetted ezt a nevetségesen átlátszó pókerarcodat, itt megtalálsz. - becsúsztattam a lakcímemet az egyik zsebébe.
- Már most érzem, hogy remek barátok leszünk. - rámosolyogtam és kisétáltam a kávézóból. Ő csak állt ott tátott szájjal és nézett, míg ki nem értem. Eltudom képzelni mennyire ideges lehet a kicsike, miután így otthagytam. Élveztem a kis játékaimat. Mindig is ezek miatt éltem.
[Only admins are allowed to see this image]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó    Kávézó               EmptyVas. Jan. 22, 2012 9:07 am

Egyszer-kétszer elkaptam egy-egy gyilkos pillantást, és ha cseppet is toleráns lennék már rég itt hagytam volna. Sütött róla, hogy nincs sok kedve velem beszélgetni, de nem tudtam mit tenni vele. Amint megkapom a válaszaimat, már el is tűnök. Nekem sincs épp ínyemre egy bájcsevely, amikor egyrészt a szomjúság kínoz, másrészt a hátam közepére sem kívánom az egész várost.
Arra viszont felkaptam a fejem, hogy sokmindent tud. Megtanultam már, hogy kifizetődő jóban lenni olyanokkal, akik ismerik az új környezetemet. Nehezen, de rávettem magam, hogy a arrogáns-faktorom a legalacsonyabban legyen. Ha akarok magammal kezdeni valamit, fő a kapcsolatépítés.
Az arcomra ültettem egy mosolyt és próbáltam kedves arcot vágni. Soha életemben nem voltam kedves és barátságos olyanokkal akiktől ne vártam volna valamit. A műbájolgást viszont tökélyre fejlesztettem az évek alatt.
"Szóval sokat tudsz a vámpírokról. Mesélnél valamit róluk? Mármint, kivel érdemes jóban lenni, kit érdemes messziről elkerülni és ki az aki kinyír egy perc alatt" Kedves hangot ütöttem meg. Ezek olyan alapinformációk voltak, amit jobb volt megtudni, mielőtt valakivel szembetalálkozok.
Amikor megkérdezte, hogy miért érdekelnek az elsők, legszívesebben azt mondtam volna, hogy semmi köze hozzá. De a kedves arcom nem mondhat ilyet. Persze buta sem vagyok, nem adom ki minden titkom elsőre.
"Ugyan, van olyan vámpír, akit ne érdekelnének az elsők, még akkor is, ha tart tőlük. Jobb ismerni az ellenséget, én így gondolom. De lehet, hogy én vagyok túl ostoba" vállat vontam. Amit mondtam színtiszta igazság volt, csupán Thayer-t ollóztam ki a történetből.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó               Empty
TémanyitásTárgy: Catherine Colleen   Kávézó               EmptyPént. Jan. 20, 2012 9:49 am

Kezdett egyre jobban felidegesíteni a csaj. Éreztem, hogy minden egyes mondatára elpattan egy érszál az agyamban. Beletúrtam a hajamba egészen a tövekig. Iszonyatosan irritált ez a beszélgetés. Talán kissé naiv voltam mikor azt gondoltam kedvesebb lehetnék hozzá. Láthatólag ő nagyon is elvolt a maga kis világában. Tipikus angol modor. Egyik kérdés után a másikat teszi fel semmi összefüggés nélkül. Kortyoltam egyet az italomból és halkan visszaállítottam a poharat az asztal sarkára. Egy ideig bámultam az átlátszó üvegtárgyat magam előtt, majd felnéztem Suttonra. Csak remélni tudtam, hogy a fényes, különleges, nagy és kék szemeim egy kis félelmet keltenek benne. Nem volt ízemre a farkasszem játék, ezért égnek emeltem mindkét szemem, úgy téve mintha provokált volna.
- Igen... A város hemzseg a vámpíroktól. Még én is csak nemrég tévedtem errefelé, persze ettől még nagyon sok mindent tudok... - szinte már suttogtam. Ha ideges voltam a nyakláncommal szoktam babrálni, de ez feszültségoldalára is tökéletesen bevált, mint ahogy most is. Vékony ujjaim gyengéden bújtak fel-alá a nyaklánc különböző rétegei között. Sosem vettem le. Nagyon ritka és régi darab volt. Még anyukámtól kaptam a halálos ágyán. Természetesen nagyon csodálkozott, mikor egy évet sem öregedve térdepeltem mellette. Nyugodjék békében! A prostilányos kérdését figyelmen kívül hagytam. Tipikus New York-i életmód. Nem mondom, hogy én egy szent vagyok, de prostikból inni egyenesen gusztustalan. Általában zacskós vérrel táplálkozom. Persze, ha olyan kedvem van emberből is, de sosem ölöm meg őket. Ha mégis megtörténne, ahhoz nagyon dühösnek kellene lennem. Mindig is úgy gondoltam, hogy ha valakinek a vérét veszem, az legyen minden szempontból megfelelő donor. Ne egy selejtes utcasarki kurva. Még a gondolattól is kirázott a hideg. A csirke se legyen génkezelt, ha már megeszem.
- Egyetlen Elsőről tudok, aki itt tartózkodik. Igazából én sem szívesen kerülnék az útjába... - feleltem eljátszva a rettegő kiskutyát.
- Szóval... miért is szeretnél többet tudni róluk? - kíváncsiskodtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó    Kávézó               EmptySzer. Jan. 18, 2012 7:44 am

Továbbra sem tűnt úgy, mintha beloptam volna magam a lány szívébe, nem mintha ez álmatlan éjszakákat okozna majd. Egyszerűen az a tipusú ember vagyok, aki nem várja el, hogy kedveljék, mégis valahogy mindig az ölébe hullik minden, amit akar. Habár volt benne valami -talán, ahogy néha rezzenés nélkül viselte a bunkó és lekezelő stílusom - ami miatt akár kevésbé fagyos viszont is el tudtam volna vele képzelni. Barátság? Soha senkivel nem voltunk még barátok Thayer-ön kívül, és vele is a kapcsolatunk inkább a testiségre fókuszált.
- Isten ments, hogy belefussak egy elsőbe, főleg nem, ha igazak a pletykák, miszerint jobb nem provokálni őket - Azért hülye én sem vagyok. Csupán minden eszközzel azn vagyok, hogy Thayert a városba csábítsam. Hogy is mondjam... viszket valamim, amit csak ő tud megvakarni. És nem, nem az egóm. - Egyszerűen csak kíváncsi vagyok, hogy igaz-e a pletyka, hogy a város hemzseg a bosszúálló vámpíroktól és az elsőktől. - Hisztérikusan felnevettem. Jaj! Nem tesz jót nekem a szomjúság. Tervbe vettem, hogy amint lezavarom ezt a beszélgetést, keresek valami elkeseredett proli lányt az utcasarkon, akit a kutya se keres majd. New Yorkban bevett szokás örömlányokból inni.
Aztán, amikor közölte velem, hogy amatőr vagyok, kötelességemnek éreztem megvédeni magam. Persze a saját piszkálódó stílusomban.
- Talán mégsem vagyok annyira amatőr, hiszen téged egyből kiszúrtalak, pedig csak tegnap este érkeztem - villantottam rá a fogsorom. - Egyébként Cath, hol lehet ebben a városban iható prolilányokat találni? Olyat, akinek lehetőleg nincs met a vérében, mert attól keserű lesz - húztam a szám. Na igen, a new yorki ribancok és a drogok tárháza...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó               Empty
TémanyitásTárgy: Catherine Colleen   Kávézó               EmptyKedd Jan. 17, 2012 6:52 am

A lánynak a modorán lett volna még mit javítani. Túlságosan is tolakodó és meggondolatlan. Tipikus angol akcentusa volt, még ha nem is nagyon lehetett kihallani. Sokszor jártam 1900 körül Angliában. Henrytől nagyon sok mindent tudtam meg Klausról még az 1800-as években. Még sosem találkoztam vele és nem is vágyom rá. Azt pletykálják itt van Mystic Falls - ban. Henry rettegett tőle, pedig nem is ismerte. Valahogy én nem érzek félelmet és akkor sem félnék, ha itt lenne a közelemben. Mostanában sokat gondolkodtam azon, hogy egy ilyen idős lény vajon mivel töltheti a hétköznapjait. Ha ennyi idős lennék én is már rég a rossz úton járnék. Elborzadtam ezen gondolattól. Én, mint gyilkológép, SOHA! A lány úgy döntött, hogy kedvesebben próbálkozik és sikeresen kizökkentett ezzel hasztalan gondolatmenetemből. "Elsőkről a városban." - jegyeztem meg magamban.
- Tehát az elsőkről szeretnél többet megtudni... Talán találkozni szeretnél eggyel? - húztam fel szemöldököm erre a nevetséges gondolatra. Mélyen belül pedig el kellett ismernem, hogy szívesen találkoznék most Klaussal. A szívem darabokban és ő egy gyors halált jelentene nekem. Fintorognom kellett a felbukkanó gondolatképeim miatt. Elképzelni, hányféleképpen ölhet meg egy Hibrid, iszonyatos...
- Nem nagyon szeretnék pletykálni, de azt hallottam itt van a városban... - biccentettem az utcára. Nagy csönd.
- Tudod, eléggé amatőr lehetsz, ha nem fedezted fel eddig, hogy a város hemzseg a vámpíroktól. De ne aggódj! A nevem Catherine Colleen. - nyújtottam kedvesen a kezemet feléje. Lehet, hogy nagyon idegesítőnek tűnik, de látok benne valami melegségeset. Különben is, ha nem segítek neki, ezzel a modorral nem húzza sokáig a városban, főleg hogy ha még találkozni is szeretne Klaussal.
[Only admins are allowed to see this image]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó    Kávézó               EmptyKedd Jan. 17, 2012 5:37 am

Szemmel láthatóan a lány nem repesett az örömtől, hogy velem találkozhat. Nem mintha ez engem egy cseppet is zavart volna. Már régen megszoktam, hogy az embereknek általában nem jön be a kegyetlenül őszinte és arrogáns stílusom. Mit tegyek, a beidegződés legyőzhetetlen...
Idegesen tekergettem a hajam még a lány megszólalt. Egy pillanatig úgy tűnt próbál levegőnek nézni. Persze azzal próbálkozhatott, Sutton Fall mindig eléri amit akar bármi áron. Talán ez az oka annak, hogy a legtöbben nem kedvelnek. De ugyan, kit érdekel? Negatív figurának is lenni kell valakinek.
"Leginkább mindent" - feleltem egyszerűen a kérdésre, mert ez volt az igazság. Ha ide akarom csalogatni Thayert, akkor annak nyomós oka kell, hogy legyen. És egy Első igazán nagy buli lehet, még neki is. Közben a kávém kihűlt, a kezemben a telefon folyamatosan rezgett és még a körmömről is lepattogzott egy picit a körömlakk. Azért már megéri vámpírnak lenni, hogy egyszerre akár húszfelé is tudok figyelni.
A lány még mnindig nem volt elragadtatva a stílusomtól, pedig anno Anglia lejobb nevelőnői tanítottak, igaz csak addig, amég a szabad akaratomban nem korlátoztak. Szóval gyakorlatilag megmaradtam elkényeztetett nagyvárosi hercegnőnek, csak a pedigrémet az évek alatt valahogy elveszítettem. Viszont a magamhoz való eszem mindig is megvolt, és tudtam, vannak emberek, akiknél a magabiztos fennhéjázás nem egy nyerő mód. Úgy tűnik jelen esetben sem.
"Rendben, szóval. Tudnál mesélni nekem a városban élő Elsőkről? Te vagy az egyetlen vámpír, akit errefelé ismerek és nem árt a kapcsolatépítés." kezdtem előrről a beszélgetést és próbáltam modorálni magam, több-kevesebb sikerrel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó               Empty
TémanyitásTárgy: Catherine Colleen   Kávézó               EmptyHétf. Jan. 16, 2012 8:23 pm

Mint általában mindig, most is a Grillben töltöttem a délutánjaim nagy részét. A látszat fenntartása érdekében, miszerint ember vagyok, rendeltem magamnak minden áldott nap egy pohár teát és egy szelet süteményt. Természetesen jó sok tejszínhabbal és cukorral megfűszerezve. Mindig is édesszájú voltam. Ezen a vámpírságom sem változtathat, hiszen ugyanúgy érzem az ízeket, csak a létszükségleteimet nem elégítheti ki. Valami olyasmi, mintha az emberek homokot nyelnének és élveznék. Csak pár perce ülhettem a bár egyik sarkában, amikor valaki odajött hozzám és megszólított. Egy lány volt az, kissé arrogáns modorral. Úgy döntöttem, ha elég ideig levegőnek nézem talán lelép, de akkor belém hasított a szó "Első". Gyanakvó pillantással néztem fel rá. Az első benyomás nem volt túl jó, fiatalabbnak és jóval tapasztalatlanabbnak nézett ki, mint én. Valami mégis volt benne, valami amit nem tudok megmagyarázni.
- Ülj le! - utasítottam. Fogalmam sincs mit szeretne tudni az elsőkről. Miből gondolja, hogy bármit is elárulok neki?
- Mit szeretnél tudni? - próbáltam az arcomra erőltetni egy mosolyt.
[Only admins are allowed to see this image]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó    Kávézó               EmptyHétf. Jan. 16, 2012 10:47 am

[Only admins are allowed to see this image]
To: Cath
Jelen pillanatban a hátam közpére sem kívánom Mystic Fallst. Az egész városra valami furcsa, borús nyomottság telepedett, amitől felállt a szőr a hátamon. Itt még a Balegancia szoknyámat sem tudom elkoptatni. Egy 300 dolláros ruhát nem arra terveztek, hogy megegye az idő a szekrényben. És ami a legidegesítőbb volt az egészben: egyetlen vámpírt nem láttam a megérkezésem óta, de még a jelét sem láttam, hogy lenne itt rajtam kívül bárki természetfölötti. Ami a legjobban dühített, hogy Thayerről semmi hír mióta elindultam New Yorkból.
Unalmamban otthagytam a kopott kis motelszobát - grrr a legkevésbé sem ehhez vagyok szokva, kezd emlékeztetni a régi ripper életemre. Megjegyeztem magamban, hogy az első dolgom lesz találni egy elfogadható szállást, ahol a szekrénybe legalább a cipőim elférnek.
Miután már meguntam a szoba fakó zöld és koszos tapétáját magamra kaptam a legkényelmesebb Louboutinomat és egy tavalyi Fendi táskába pakoltam az összes cuccom. Nem volt célom azzal, hogy elindulok valamerre a városban csak vártam a napsütést, a New Yorki zsongást és bármit ami feldobhatja az unalmas perceket.
Végső elkeseredésemben benyitottam a Grill nevezetű kávézó per bárba és kértem magamnak egy kávét. Még a nagyvárosi életemből tudom, hogy nappal nem szabad alkoholt inni. Butít és nem is classy egy nő kezében egy pohár víztiszta vodka még mielőtt megvacsorázott volna. Bár a whisky természetesen kivétel ezen szabályok alól, a whisky egyszerűen mindig jól áll.
A szememmel kerestem bárkit akihez odalibbenhetek egy könnyű unaloműzésre vagy vacsorára. Azokat egyből kizártam, akik megbámulták a fenekem mikor belibegtem. Aztán kiszúrtam valakit, akiről nehezen de megállapítottam, hogy 98%-os pontossággal vámpír. Éreztem felőle a friss vér illatát. Belekortyoltam a kávémba és a lány felé léptem.
"Sutton vagyok, az nem érdekel, hogy te ki vagy, csak ha tudsz nekem mondani pár zaftos pletykát a városban élő elsőkről" leültem vele szemben a székre és magamra öltöttem a legbájosabb mosolyomat. Biztos voltam abban, ha el akarok érni valamit, akkor vagy a behízelgés vagy a goromba stílus jön be legjobban. Ha a kettős úttal próbálkozom valamelyik biztosan bejön.
Vissza az elejére Go down
Elena M. Gilbert
::Vámpír::
::Vámpír::
Elena M. Gilbert


× hozzászólások száma: : 128
× csatlakozás dátuma: : 2011. Dec. 28.
× tartózkodási hely: : × Mystic Falls ×

Kávézó               Empty
TémanyitásTárgy: Kávézó    Kávézó               EmptySzomb. Dec. 31, 2011 11:41 am

:::
Vissza az elejére Go down
https://onlytimeflewalone.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Kávézó               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó    Kávézó               Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kávézó
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
::only time flew alone :: Régi játékok-
Ugrás: