::only time flew alone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözlet

●●Üdvözlet a fórumon! Nézz körül, és ha megtetszett a fórum regisztrálj, és játssz velünk!●●


A regisztráció lépései
1.olvasd el a szabályzatot. 2.nézz be a canon karakterekhez. 3.ha megtetszett egy karakter regisztráld be csupa kisbetűvel. 4.töltsd ki a karakterlapot, és rakd a megfelelő helyre. 5.foglalj avatart.
Ha mindennel kész vagy, nincs már dolgod mint belevetni magadat a játékba!

Staff
Elena Gilbert
Cornelia Griffin
És még szükségem lenne egy adminra, PM.-ben lehet rá jelentkezni, azon felül pedig még egy desingert is keresek aki szépítené a fórumot!

Chat

Canon karakterek
Stefan Salvatore
Damon Salvatore
Katherine Pierce
Klaus Mikaelson
Caroline Forbes

Kiemelt társoldalak
FRPG Top Sites - Magyarország
Katt rá!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Vas. Aug. 14, 2022 5:36 am-kor volt itt.

 

 Dia & Care - Sétáló utca

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Dia & Care - Sétáló utca                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dia & Care - Sétáló utca    Dia & Care - Sétáló utca                 EmptyVas. Jan. 29, 2012 1:15 am

Carol&D.E.


Miután lélekben eltemettem a pihenő napomat, Caroline-nal kévézok, és információt gyüjtök, Kimberly néven. Próbálok valami felhasználhítót szerezni, de úgy látom nincs esélyem. Kitapasztalta az ilyen helyzeteket. Én meg ugye "normális" városlakó vagyok. Inkább rövidre fogom a beszélgetést.

-Hát én inkább a parkban szoktam futni, meg persze az utcákon. A nagybátyámat féltem inkább amikor kisétál az erdőbe. - magyarázom, mint féltő unokahúg. Még egy hazugság. Walter már nem jár az erdőbe, én annál inkább. Magamat nem féltem, inkább remélem, hogy tőle félnek.

A rendelt kávémat kanyar nélkül leszereli, kapok helyette egy verbéna-mentest. Leteszek a kérdezősködésről, témát terelek, és ahogy lehet távozom.

-Tudod tegnap minden boltot amit ismerek végig jártam, és a tavalyi ruhámban nem mehetek el, az hogy nézne ki? - nevetek, ártatlan vagyok, ne nézzen meg senki, de szeretem ha minden, maximum 3-szor van rajtam.
-Igazad van, az olasz boltot, ki is felejtettem. Emlékszem, még rakattam el egy gyönyörű kék koktél ruhát. - felpattanok, és lerakom a pénzt az asztalra.

-Köszi, hogy segítettél Caroline, a bálon találkozunk. - mosolygok, és rohannék is. Szerencsétlenségemre, kihullik egy karó a kis táskámból. Ennek oka, hogy rossz a cipzár. Na hello, ezt megszívtam. Sietek, eltűnük, a bálon pedig rejtőzködő üzemmóbdban leszek.

-VÉGE-

szavak száma: nem számoltam meg...
zene: C.N. Blue, Adele...és még sokan mások
megjegyzés: észrevettél?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dia & Care - Sétáló utca                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dia & Care - Sétáló utca    Dia & Care - Sétáló utca                 EmptyVas. Jan. 22, 2012 4:47 am

Dia&&Caroline
[Only admins are allowed to see this image]

    Amikor a kávé elém került valahogy sejtettem, hogy lesz valami gond ezzel a Kimmel. A nevét elhittem, bízni nem bízok benne, ami érezhető egy kissé a viselkedésemen, de nem vagyok a régi. Bár régen sem bíztam meg minden utamba akadó emberben, aki meghívott kávézni. Sikerült újra szerezni egy kis csésze kávét, amiben nincsen verbéna. Nem tudom, hogy a városnak, az alapítóknak és a tanácsnak honnan van ennyi vasfüve, hogy még a helyi kávézókba is jut belőle bőven, de igen nagy készletet találhattak, ha megtehetik. Mióta Zac vasfüve elfogyott én nem is nagyon láttam ilyen növényt. De valahonnan mindig előkerül.

    Este Lockwoodéknál lesz egy buli. Csak azért mentem bele, mert Elen és Bonnie belerángattak. Semmi kedvem nem lett volna most ott tombolni Tyleréknél, amikor szakítottunk. Egy kicsit furcsán bírom, mert közben valahol, nagyon mélyen még mindig szeretem és törödni akarok vele, de tudom, hogy Klaus abszolút irányítása alatt tartja és ha csak megkéri, hogy harapjon meg, megteszi. Én pedig egyszerűen meghalok. Szörnyű érzés tudni, hogy egy nagy játék része vagyok és akár a következő pillanatban is megjelenhet valaki, aki követeli, hogy menjek vele, vagy egyszerűen bepakol egy autóba, aztán Klaus-nál kötünk ki. Vajon mi lehet most Klaus terve? A fene tudja…

    Kim mesél arról, hogy valójában Ő Mytic Falls-i, ami azért furcsa, mert eddig életemben nem láttam még. Így is úgy találkoztam vele, hogy valamilyen szempontból halott vagyok, ami azért vicces. Az emberek tényleg nem is sejtik, hogy amikor velem beszélgetnek, akkor valójában egy halottal beszélgetnek. Bár van, aki azt mondja, hogy a vámpírok igenis élnek. De ha nem dobog a szívük, akkor már nem élnek. Akkor most hogy is van ez?

    - Nem tudom, hogy milyen állat keveredhetett a környékre, ami ilyen nagyon veszélyes. Talán valami medve, vagy hasonló nagy állat. De szörnyű, hogy van, aki fél emiatt. Szerintem amíg a városban vagyunk nem kell félni. Futni például az utcán is lehet, nem kell mindjárt kimenni az erdőbe, mert olyan szép, mikor felhívják rá a figyelmünket, hogy ne menjünk… - Kicsit hosszúra sikerült a válaszom, de volt benne őszinte rész is. A medvés persze nem az volt, hiszen nagyon jól tudom, hogy nem holmi grizly tartja rettegésben az embereket, hanem vámpírok és vérfarkasok, meg hibridek garázdálkodnak – már a városban is.

    - Egy jó ruhát? Ma akarod megvenni? Lockwoodéknak ez az egyik nagy évi bulija! Már hamarabb meg kellett volna venned a ruhád, alig lesz valami a boltban… A főtéren, a templommal szemben van egy kis utca, ott van egy nagyon jó olasz üzlet. Csodaszép ruháik vannak, ha még maradt valami. De tudhatnád, hiszen ide valósi vagy… - A végére teljesen belejövök a ruhás dologba, azonban nem tudja elkerülni a figyelmemet, hogy mégis csak engem kérdez a ruha dologról, mikor Ő is idevalósi. Betudom annak, hogy egyszerűen bízik a véleményemben, hiszen sokan mások is megbíztak bennem és most már majdnem olyan népszerűen a gimiben, mint én óvodában voltam.

    Ugyan ma már nem szeretek ezzel hencegni, de nagyon jól esett a népszerűség, amit kaptam a gimnáziumban. Amit persze ki is használtam. Néha picit olyan voltam ugyan, mint a suli hercegnője, de nekem nagyon tetszett a hivatás. Kiskoromban hercegnő akartam lenni, csak aztán rá kellett jönnöm, hogy ilyen hivatás nem létezik. Ezért csináltam magamnak. Azért azt sajnálom, hogy a gimit nem sikerült élve befejeznem. Viszont így is én lettem a végzős bálkirálynő, aminek nagyon örültem, mert már kicsi korom óta arról álmodtam, hogy egyszer ott fogok állni valakivel és én leszek az, akire mindenki felnéz, meg minden. Annak is nagyon örültem, hogy Tyler lett a bálkirály és nem Stefan, így legalább egy kicsit bizonyítottam is, hogy jobban vagyunk Elenánál. Aztán azóta mi is szakítottunk, mert nem csak Stefan bolondult meg, de Tyler is.

    Most úgy néz ki, hogy Stefan visszatért hozzánk, úgy, ahogy kell, tehát végre nem az a vérszomjas vadállat, akit Klaus csinált belőle, hanem újra Elena Stefanja. Az a lány az ujja köré csavarta a Salvatorékat, az kétségtelen. De, hogy ne hogy sikerült, arról fogalmam sincs. És arról sem, hogy hogyan tudta így cserben hagyni Damon-t. Mondjuk ott volt Stefan, aki visszatért. Meg tudom érteni, hogy milyen nehéz dolog két ember közül választani. Mint Matt és Tyler. Egyik sem jött össze a végén. De csak akad valaki ebben a tetves városban!

szavak: kereken 700
zene: Rihanna - Talk That Talk ft Jay-Z
megjegyzés: hát...
... you don't know one thing about me
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dia & Care - Sétáló utca                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dia & Care - Sétáló utca    Dia & Care - Sétáló utca                 EmptyVas. Jan. 22, 2012 4:04 am

Carol&D.E.


Nem is értem miért vagyok itt még. Jobb lenne ha haza mennék, nem foglalkoznék az eddig történtekkel, este elmennék a Lockwood party-ra és olyan lennék, mint egy normális ember, aki nem tud semmit. Átkozom azt a napomot, mikor megláttam az első vámpírt. Vajon egy boszival visszatudnám magam küldeni az időben? Nem hiszem.
Caroline-nal kávézva sok dolon kattogott az agyam, és sok dolgot vontam le róla. Nem olyan mint régen, vagy mégis, csak már nem leplezné? Furcsa. A második, hogy nem mindig látszik rajta, mit is gondol. Bár a nevem lehet, hogy bevette, de bízni nem bízik bennem.
-Tudod, amint lehetett az egyetemet máshol végeztem el. – vállat vonok. Ez is igazság. Mint minden előző a nevem kívül. Senki ne szidjon le azért mert hazudtam.
Kávét rendeltem magunknak, nem is számítva a következményeket. Caroline, ügyesen kikerülte a csapdám. Bénáztam, meglátszik. És semmit se árult el. Valami mást kell ki találnom. De okos ötlet volt. Legalább ingyen kávét kapok, de még attól nem fog beszélni. Kár, majd talán máskor, és most kéne feladnom? Nem, még próbálkozok egy kicsit.
-Csak azt hogy nem értem mi folyik itt. Olyan furcsa minden. Azt mondják az erdőben nem érdemes futni se, és teliholdkor ne menjünk ki… Azt hiszik megtámadnak farkasok? – felnevetek, mintha nem tudnám mi hol mikor történik ebben a kis esetben.
Igaz ami igaz, az erdőben nem lehet járni-kelni csak úgy. Valamelyiknap takarítottam fel egy középkorú nőt. Nem volt szép látvány, bár egy történetíró igen sok ötletet merítene az esetből.
-Caroline, tudod olyan csajok közötti kérdés. Honnan szerezhetnék egy jó ruhát a ma esti bulira? – pillantok rá a kávémból, ami hála neki, vasfűmentes. Ha jól burkolom a kérdéseim, talán még kiderül, hogy kik lesznek a bulin. Elena, Salvatore-k, esetleg egy Saltzman. Már rég találkozni akartam vele is. Megnézni a híres vadászt. De most várjunk egy kicsit, van még idő. Először Carol, majd egyre több titok… 

Szavak száma: 309
Zene: F.T. Island - I believe myself
megjegyzés: ott találkoznuk Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dia & Care - Sétáló utca                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dia & Care - Sétáló utca    Dia & Care - Sétáló utca                 EmptyVas. Jan. 22, 2012 12:55 am

Dia&&Caroline
[Only admins are allowed to see this image]


    Valami nagyon gyanús volt a lányon és talán nem is ok nélkül. Mystic Falls-ban manapság senkiben nem lehet megbízni. Feltűnik egy új arc, megbízol benne, másnap meg már valamelyik alapító család pincéjében végzed egy székhez láncolva. Ja! Az a mi családunk pincéje, de inkább hagyjuk. Kicsit kényes téma, az apámmal együtt, akiben még mindig nem tudok újra, teljes mértékben megbízni, azok után, ahogy olyan durva módszerrel próbált mássá változtatni, miközben én az vagyok ma, aki és büszke vagyok magamra, hogy el tudtam ezt érni. Mert nem vagyok szörnyeteg és nem is engedelmeskedem senkinek. Például Klaus-nak.

    Ugyan tudok néhány dolgot Klausról, nem akarok belefolyni a dolgokba, bár úgy néz ki, akaratom ellenére ez mégis megtörténik. Klaus-nak is csak addig leszek jó, amíg valakit sakkban tarthat azzal, hogy megöl. Ezzel azt hiszen nem is csak egyvalakit irányíthat – ha többen is szeretnek, mint gondoltam, akkor még több embert vehet rá dolgokra velem. De az is előfordulhat, hogy éppen engem vesz rá dolgokra. Ebbe bele sem merek gondolni. Legalábbis nem most, nem itt.
    Vajon miért nem tudok egyszerűen bízni ebben a lányban és hinni neki? Olyan óvatos és kicsit fura is. Talán csak színészkedne? Még nem tudom eldönteni, de hamar ki fog derülni, ugyanis én is elég sok időt töltöttem azzal, hogy színészkedjek a gimnázium alatt, aztán meg még többet kellett, hiszen vámpírrá változtam és senki nem járkálna szívesen egy vérszomjas ragadozóval az oldalán.

    - Örülök, Kim. – Rámosolygok. Nem tudom, hogy ez-e az igazi neve, de nem is érdekel. Ezt elhiszem neki, ha bízni még továbbra sem bízom benne. Okosan olyan kávét rendeltem, amiből kifelejtették a vasfüvet, ami ebben a kávézóban elég gyakori, tekintve, hogy pár héttel ezelőtt furcsa állattámadásban meghalt az egyik alkalmazottjuk. Anya mesélte, hogy ne nagyon jöjjek ide, mert a torkom bánná és eddig el is kerültem, de mit gondolt volna Kim, ha visszautasítom a meghívását és egyenesen tovább sétálok? Rögtön gyanús lett volna neki valami.

    Érdeklődve hallgatom, ahogy beszámol arról, hogy egész kiskorától kezdve itt élt a városban. Még egy gimibe is jártunk. Furcsa, mert én is kiskoromtól kezdve a városban élek, itt születtem, itt nőttem fel, mindenki ismer, ismerik a szüleimet és én is ismerem mondhatni az egész várost, de Kim-et még soha nem láttam korábban. Furcsa.

    - Furcsa, hogy nem emlékszem rád. Soha nem láttalak még korábban… - Jegyzem meg csak úgy mellékesen és figyelem, hogyan reagál.

    - Igen, én vagyok Caroline. – Elmosolyodom. Megint csak furcsa, hogy most tűnt fel neki, mikor már vagy tíz perce egy asztalnál ülünk, holott egész életében a városban lakott és mindig hallhatott róla, hogy én volt a gimi királynője. Bár az egy egészen másik része az életemnek. Azóta felnőttem. A következő kérdése kicsit meglep. Nem szokták tőlem megkérdezni, hogy mi a helyzet anyám munkájával. Oké, ez így totál hazugság, mert igenis szokták, de nem egy kávézóban és nem egy tőlem két évvel idősebb lány.

    - Az elmúlt időben nem sok munkája volt, de persze folyamatosan nyomoznak az állattámadások miatt. – Remélem, hogy elég diplomatikusan tudtam neki válaszolni és nem fog nagyon rákérdezni a témára, mert nem szívesen adom ki a dolgokat, nem szabadna.

    Kim kér még két kávét, amit nem nézek jó szemmel, mert tudom, hogy a következő adagban lesz vasfű is. Ugyan a kávék hamarosan megérkeznek, de az üres bögrék még ott vannak előttünk. Felemelem az üres bögrét és oda szeretném nyújtani a pincérnek, de a kezemmel véletlenül meglököm az újonnan szerzett kávét, ami egyenes úton esik le az asztalról, hogy csattanva törjön szét a földön. A kávé szétfolyik és még időben arrébb csúszom a széken, hogy egy cseppje se hulljon rám.

    - Jaj ne! - Nézek a bögre szilánkjaira sajnálkozva, aztán fel a pincérre. – Sajnálom! Kifizetem! – Az csak gyorsan nemet int a fejével és mondja, hogy hagyjam, hiszen megint majdnem rajtam landolt a tartalma, a mai nap alatt már másodszor. Mosolyogva fordulok vissza Kim-hez, miután rendeltem még egy verbéna-mentes kávét.

    - Mit is mondtál legutóbb? – Felvonom a szemöldököm és érdeklődve figyelem.

szavak: 650
zene: Diddy - Dirty Money - Ass on the floor ft Swizz Beatz
megjegyzés: hoppá Razz
... you don't know one thing about me
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dia & Care - Sétáló utca                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dia & Care - Sétáló utca    Dia & Care - Sétáló utca                 EmptySzomb. Jan. 21, 2012 8:18 am

Carol & Dia
[Only admins are allowed to see this image]


Mondjuk a munka mentes napom eléggé el lett rontva. Eddig úgy volt teázok egy jó, és most? Egy vámpírnak színészkedem azzal, hogy segítek letörölgetni a ruhájáról a kávét. Gratulálok magamnak. De ismerem a személyt. Caroline Forbes, a seriff kicsi vámpír lánya. Megölni nem szeretném, de informáió szerzésnek jó lesz: Klausról biztos tud valamit.
-Kim vagyok. Vagyis Kimberly Anne Prescott. – elmosolyodom a szépségem fogaimat kivillantva. Méh jó, hogy nem vagyok vámpír. Amúgy a Kim nevet Waltertől kaptam. Szerette volna, ha így hívnak, de leszavazták és a Dia nekem is jobban tetszik. Amúgy ez lett az álca nevem, amint látjátok.
A pincér, aki az előbb felborította agyban eltervezett részleteimet, kihozta a rendelt kávét. Feltűnt, hogy könnyen lecsúszott a lány torkán az ital. Okos a szőke, meg kell hagyni, használja azt amije van. De a következő kört, én rendelem.
-Igen, kiskorom óta itt élek. Sőt, ha jól emlékszem egy gimibe jártunk, csak te elsős voltál akkoriban…én meg épp végeztem. – próbálok valami épeszűt kitalálni, kis sikerrel. Az előbbi kijelentésem nem volt hazugság, csak félig. Hisz kiskoromban kötöttem ki itt. Aztán egyetemen vissza D.C.-be. És a gimis dolog is igaz. Senki ne nevezzen hazugnak.
-Várj, most jut eszembe, te vagy Forbes seriff lánya, Caroline…ugye? - nevetve a homlokomra csapok, mint akinek tényleg most tűnik fel, kivel is iszik-beszélget egy asztalnál egy kedves kávézóban.
-Remélem nem lesz zavaró ha megkérdezem, hogy anyukádnak sok dolga van ilyen állattámadásos ügyekkel? Mert hallottam, hogy megint meghalt valaki. – sóhajt tettetek. – Szörnyű, hogy nem lehet biztonságban se az ember.
Intek a pincérnek, gyorsan elmondom, hogy két kávét kérnénk, mindennel, és a fűszerezést ne felejtse el. Modnván, szerintem, nagyon jó ötlet új ízeket csempészni az italokba.


Szavak száma:274
Zene: ft. Island - Hello hello
megjegyzés: szőkének nem is olyan szőke.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dia & Care - Sétáló utca                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dia & Care - Sétáló utca    Dia & Care - Sétáló utca                 EmptySzomb. Jan. 21, 2012 12:53 am

Dia&&Caroline
[Only admins are allowed to see this image]

    Vámpírnak lenni számomra nagyon furcsa dolog. Először félelmetes volt és nem is akartam az lenni. Egyszerűen csak meg akartam halni. Nem akartam embereket gyilkolni, ártatlanokat bántani. Nem akartam senkit megölni. Mégis sikerült. Ha egy olyan embert is öltem meg, aki szabadidejében kirabolja a sötét, elhagyatott sikátorokban mászkáló embereket, akkor is tudtam, hogy megöltem valakit, akinek volt élete. Lehet, hogy volt családja, akiket szeretett, akikkel törődött. Aztán sokkal könnyebb lett a dolog. Finomabb ugyan nem, de nem az számított. A donor- és az állatvér ugyan nem úgy csillapítják a szomjat, mint a friss, meleg embervér, de megteszik.

    Nem tudom, hogy az emberek miért riadnak meg, amikor meghallják, hogy valaki vámpír. Talán azért, mert egyből Drakula jut eszükbe, meg az, hogy most mindjárt rájuk ugrik az a vámpír és kiszívja az összes vérüket, nekik pedig közben futni sincs idejük. Pedig ha jobban elbeszélgetnének egy magamfajtával rájönnének, hogy nincs velem semmi baj, mert olyan vagyok, mint régen, csak most nem gyorskaját, vagy kávét fogyasztok, hanem vért. De ez csak részletkérdés. Bár ha egy Katherine félével találkoznak össze, akkor végük. Mindegy.

    Ugyan a karom nem lett csupa kávé, most veszem csak észre, mert szólt az a lány, amelyik egyébként folyamatosan bámult, hogy a felsőm foltos. Nagyszerű. Alig pár napja kaptam és máris így jártam vele. Pedig állítólag jó reflexeim vannak. Lehet, hogy csak a mai napom nem túl jó. Máskor még arra is tudok figyelni, hogy sétálnak-e mögöttem. Ma pedig nem vettem észre, hogy valaki szembejön velem!

    Gyors, de még emberi mozdulattal elveszem a zsebkendőt, amit felém nyújt… Még nem tudom a nevét.

    - Hogy hívnak? – Pillantok rá fürkészően. Nem bízom meg benne. Még soha nem láttam a városban. Lehet, hogy egy kicsit furcsa, lehet, hogy egész életében itt élt, egy gimibe jártunk és lehet, hogy kiskorunkban még együtt is homokoztunk, de nem ismerem fel. Ha pedig nem helyi, soha nem láttam, nem is ismerhetem fel. Egy ilyen emberben sem vagyok képes megbízni, csak úgy, mint ahogy nem tudom hova tenni Klaust, vagy ahogy gyanús minden hirtelen feltűnő, sötét ruhás alak.

    Megigazítom a hajam és idegesen pillantok a még mindig szabadkozó pincérre, aki leöntött és most visszatért, hogy saját kezűleg törölgesse meg a karom és a ruhám. Hagyom ugyan, de csak mert tényleg sajnálom a nemrég kapott ruhadarabot. Hogy fogok most így kinézni az utcán? Megint haza kell majd mennem. Közben fél füllel hallgatom, amit a lány mond nekem, aki a zsebkendőt adta és aki előtte figyelt. Még mindig ott van bennem a kérdés, hogy miért is figyelt. Odafordulok a pincérhez és mélyen a szemébe nézve leadom neki a rendelésem. Hogy hozzon egy normális kávét, minden nélkül.

    Nagyon jól tudom, hogy szinte a város összes vendéglőjében verbénát tesznek a kávékba vagy a teákba, lévén, hogy anyám a város seriffje. Viszont olyan kis adagban tudják az italokba adagolni, hogy még talán én sem érezném meg, ahogy végigmarja a torkomat, ugyanis a város verbéna készlete igencsak fogyóban van. Szerencsére. Oké, hogy nem szívesen látják a vámpírokat egy-egy helyen, de ha Damon nem inna folyamatosan a Grillben fele annyi lenne csak a bevételük.

    - Rendben, egy kávé nem olyan sok idő. – Kedvesen rámosolygok és leülök vele szemben az asztalhoz. Körbepillantok, kicsit felmérve a terepet, meg persze remélve, hogy nem borul mindjárt a nyakamba egy újabb adag kávé. A pincér ki is hozza a kért kávémat, amiben szerencsére, egy csepp vasfű sincsen, mivel finoman megkértem, hogy hagyja ki belőle az extra fűszert.

    - Mystic Falls-i vagy? - Kérdőn felvonom a szemöldököm, ahogy rápillantok és magamban kíváncsian várom a válaszát, közben kortyolok egyet a kávémból.

szavak: 586
zene: Coldplay - Paradise
megjegyzés: --
... you don't know one thing about me
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dia & Care - Sétáló utca                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dia & Care - Sétáló utca    Dia & Care - Sétáló utca                 EmptyPént. Jan. 20, 2012 11:23 pm

Carol & Dia
[Only admins are allowed to see this image]

Mindenkinek kell egy szabad nap, még ha az télies, hideg, és vámpírral teli. Sajnos. Nem tudom még mindig felfogni azt a tényt, hogy ezek a véren élő egyéniségek, még mindig rontják a levegőt - vagyis az enyémet biztos.
Ma is mint miden szabadnapomat a parkban kezdtem, aztán áttértem a sétáló utcára. Itt aztán sok ember megfordul, így különös alakok is fellelhetőek, akik talán tudnak vagy esetleg igenis belemártóztak a misztikumok világába. Kis nézelődésem - nevezhetném terepszemlének is - véget ért, betértem egy kis épületbe, amire a Caféé feliratot akasztották. Betértem és rendeltem, ahogy szokás. Nem nem kávé, egyszerű tea, sok citrommal, ízlésem szerint. Amint meghozták a citrom gőztől illatozó italomat, neki rohantam, gyenge értelemben. Zavartalan időtöltésemet, ellenség csoportom egy tagja zavarta meg. Eredeti neve: Caroline Forbes, 18 örökké. Jó neki, legalább nem lesz ráncos. Viccet félre téve, a kis zugom felé közeledik, és nem szimpatizálok vele. Az már részlet kérdés, hogy ismer-e vagy sem. Jobbik esetben nem, akkor rejtve maradok. És ha mégis?! Na ilyen nincs.
Szőke szerencsétlenségére, az egyik ifjú és elég édes pincér leönti. Magamban nagyot nevetek, mégis komoly képpel figyelem ezer- meg ezer mozdulatát.
Észre vett. Gondolom ilyenkor mondják, hogy UPSZ! Nem lényeges, úgy teszek mintha, a kávé foltot szemlélném a felsőjén. Remélem az egy év színjátszó csoport megteszi a hatását. Táskámban kezdek matatni; kezdődik az A terv. Felfedezem, hogy van nálam két karó, és egy vasfüves gránát: minden csak vészhelyzetre, ahogy mondani szokás. Megtalálom a szebkendőt amit keresek, és máris felpattanok a helyemről.
-Úhhh, csúnya folt. Tessék egy zsepi. - nyújtom oda a celluloid akármit, természetes mosollyal és mozdulattal. (Sose ismerjenek fel!) Végig mérem, úgy láthatatlanul. Csinos és mondhatni pöpecül divatos.
~Elizabeth, ne erre koncentrálj, ő csak egy vámpír, nem egy top modell. ~ ordított bácsikám hangja a fejemben. Még él, de így is kísért, lehetetlen alak. De igaza van, ne a ruhát nézzem, inkább nézzek mögé. Persze átvitt értelemben.
-Gyere, ülj le hozzám, majd én fizetek neked egy kávét, esetleg teát. Itt roppant finoman készítik… - „verbénával” megspékelve, mint minden Mystic Falls-i büfében, étteremben, kávézóban és kocsmában. Felnevetek magamban, reménykedve kissé, hogy nem utasítja el a „meghívásomat”.



Szavak száma: 345
Zene: The Wanted-Warzone
megjegyzés: egy meghívás, egy szép "barátság" kezdete.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dia & Care - Sétáló utca                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dia & Care - Sétáló utca    Dia & Care - Sétáló utca                 EmptyVas. Jan. 15, 2012 8:37 am

Dia&&Caroline
[Only admins are allowed to see this image]


    Otthon. Egyáltalán nem volt kedvem bent maradni, a négy fal között, ahol csak gondolkozni, agyalni tudtam mindenféle dolgon. Tyler, Klaus, vámpírok, Salvatore testvérek, régi Caroline. Túl soknak éreztem már a fejemben kavargó gondolatokat és inkább felkaptam valamit, aztán beszéltem Bonnie-val és eljöttem otthonról. Nem tudom Elena hogy bírja még ezt a sok dolgot. Én már réges-régen megőrültem volna, ha nem mondhattam volna el valakinek és így sokkal könnyebb, hogy a hozzám legközelebb álló emberek már tudnak mindent. Annak is örülök, hogy anyám tudja. Tudom, hogy mennyire elítélt és nagyon fájt, amikor azt mondta, hogy én számára halott vagyok. Megkönnyebbültem, amikor végre elfogadta és sokkal közvetlenebb, kedvesebb lettem vele, mint az előtt voltam, hogy vámpírrá váltam volna.

    Ugyan szabad levegőn voltam és kitisztulhatott volna fejem, koncentrálhattam volna arra, hogy a velem szembe sétáló emberekkel, az idővel, a kocsikkal, a madarakkal foglalkozzak, de mégsem sikerült igazán. Még mindig tele volt a fejem azokkal a dolgokkal, amikről otthon is gondolkoztam.

    - Ez így nem lesz jó… - Motyogtam magamnak, miközben lefelé ballagtam a sétáló utcán. Alig észrevehetően megráztam a fejem és elkezdtem figyelni hogyan veszem a levegőt. Roppant érdekes elfoglaltság figyelni rá, ahogyan megtelik a tüdőm a kicsit csípős, téli levegővel, aztán amilyen gyorsan beszívtam, ki is fújom azt. Egyre kevesebbszer jut eszembe az a rengeteg dolog, ami otthon még annyi zűrt okozott. Kezd visszatérni belém a régi Caroline, akinek még dobogott a szíve.

    Amikor vámpírrá változtam, nem tudtam elképzelni, hogy így éljek. Azt hiszen utáltam, hogy ilyen vagyok, hogy nem tehetem azt, amit régen megtettem volna és hogy már ugyanolyan az életem, mint volt. Ki nem állhattam magam, amiért minden egyes alkalommal megfordult a fejemben, hogy gyilkoljak, amikor elsétált mellettem valaki. Örültem neki, hogy Stefan segít nekem és Elena is bízik benne, hogy nem leszek egy sorozatgyilkos. Néha azonban elbizonytalanodtam. Volt, hogy valakinek nagyon erős illata volt, nagyon finomnak nézett ki, én éhes voltam. Rá. Most már sokkal könnyebb. Tudom, hogy barátaim mellettem vannak és visszafognak, ha kell. Már nem tör rám folyton az éhség és ennek nagyon örülök…

    - Hé! – Felkiáltok, mert majdnem rám borult egy nagy adag kávé. Az egyik pincér nem figyelt, így nekem ütközött. A normálisnál kicsit hamarabb húztam el a karom a forró ital elől, és gyorsan körbe is pillantottam, remélve, hogy nem látta meg senki a reakciómat. A pincér sűrű bocsánatkérések közepette berohant, hogy hozzon valamit, amivel letörölheti a kezem, holott az nem is lett kávés. De egy lány figyel… Miért?


szavak: 405
zene: Van Halen - Tattoo
megjegyzés: ez most ilyen

... you don't know one thing about me
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dia & Care - Sétáló utca                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dia & Care - Sétáló utca    Dia & Care - Sétáló utca                 EmptyHétf. Jan. 02, 2012 3:54 am

Carol & Dia
[Only admins are allowed to see this image]

Az enyhe téli időjárás viszontagságai, eléggé megfájdították a fejemet, szóval friss levegőre volt szükségem, így kerültem a sétáló utcába. Örültem is egy kicsit. Megszabadulni a gondoktól, pihenni, kikapcsolódni. Semmi hibrid, boszi, vérfarkas, esetleg egy vámpír. Csak a pihenés.
Helyet foglaltam egy kis vendéglő teraszán, rendeltem egy csésze teát. Eszembe jut a tegnap esti kis razziám. Rajta kaptam egy fiatal vámpírt ahogy megtámad egy idős nőt...mindkettő meghalt. Az egyik miattam, a másik szívrohamot kapott. Gondoljátok ugye, hogy nem a vámpír kapott szívrohamot? Remélem.
-A teája hölgyem. - mosolygott egy helyes pincér. Kifizettem és borravalót is adtam neki. Helyes be kell vallani.
Szóval végig gondolva a tegnap esti tettemet, tényleg megérdemlek egy napot, misztikus lények és akármik nélkül. Ha gond lenne, Walter biztos elmegy és lerendezi helyettem.
Hirtelen feltűnt egy szőke hajkorona, baljós előérzettel édesítve kételyemet, hogy a napom itt dőlt össze. Carolnie Forbes; vámpír, csak páran tudják róla. Nem is sejti, hogy én is köztük vagyok. Nem baj, amiről nem tud, az nem fáj neki.
Tovább szürcsölöm a teám, figyelve a szőkeség közeledését.
Vissza az elejére Go down
Elena M. Gilbert
::Vámpír::
::Vámpír::
Elena M. Gilbert


× hozzászólások száma: : 128
× csatlakozás dátuma: : 2011. Dec. 28.
× tartózkodási hely: : × Mystic Falls ×

Dia & Care - Sétáló utca                 Empty
TémanyitásTárgy: Dia & Care - Sétáló utca    Dia & Care - Sétáló utca                 EmptySzomb. Dec. 31, 2011 11:40 am

:::


A hozzászólást Elena M. Gilbert összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 21, 2012 12:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://onlytimeflewalone.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Dia & Care - Sétáló utca                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dia & Care - Sétáló utca    Dia & Care - Sétáló utca                 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Dia & Care - Sétáló utca
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bevásárló utca

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
::only time flew alone :: Régi játékok-
Ugrás: