::only time flew alone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözlet

●●Üdvözlet a fórumon! Nézz körül, és ha megtetszett a fórum regisztrálj, és játssz velünk!●●


A regisztráció lépései
1.olvasd el a szabályzatot. 2.nézz be a canon karakterekhez. 3.ha megtetszett egy karakter regisztráld be csupa kisbetűvel. 4.töltsd ki a karakterlapot, és rakd a megfelelő helyre. 5.foglalj avatart.
Ha mindennel kész vagy, nincs már dolgod mint belevetni magadat a játékba!

Staff
Elena Gilbert
Cornelia Griffin
És még szükségem lenne egy adminra, PM.-ben lehet rá jelentkezni, azon felül pedig még egy desingert is keresek aki szépítené a fórumot!

Chat

Canon karakterek
Stefan Salvatore
Damon Salvatore
Katherine Pierce
Klaus Mikaelson
Caroline Forbes

Kiemelt társoldalak
FRPG Top Sites - Magyarország
Katt rá!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Vas. Aug. 14, 2022 5:36 am-kor volt itt.

 

 ::Hiányzás napló::

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




::Hiányzás napló:: Empty
TémanyitásTárgy: Re: ::Hiányzás napló::   ::Hiányzás napló:: EmptyKedd Feb. 21, 2012 4:46 am

Egy rövid időre az én társaságomat is nélkülöznötök kell. Rolling Eyes Elég sok a dolgom mostanság, amik remélhetőleg hamarosan rendezésre kerülnek, de minél hamarabb szeretnék újra aktív lenni az oldalon.
Addig is legyetek jók! Wink


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




::Hiányzás napló:: Empty
TémanyitásTárgy: Re: ::Hiányzás napló::   ::Hiányzás napló:: EmptySzomb. Feb. 11, 2012 12:53 am

Bizonytalan időre sajnos el kell tűnnöm... Mind személyes okok, mind egyéb dolgok miatt. Rolling Eyes De amint visszatérek, mindenkinek pótolok reagokat meg mindent. Cool
Jace. (és a többiek.)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




::Hiányzás napló:: Empty
TémanyitásTárgy: Catherine Colleen   ::Hiányzás napló:: EmptySzer. Feb. 08, 2012 9:00 pm

Sziasztok! Very Happy
Most egy ideig hiányozni fogok Very Happy Valahogy nem kímélnek se a betegségek és se a vizsgák Very Happy Szóval kitartás... Hamarosan visszatérek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Cornelia M. Griffin
::Vadász::
::Vadász::
Cornelia M. Griffin


× hozzászólások száma: : 20
× csatlakozás dátuma: : 2012. Jan. 08.
× tartózkodási hely: : ●Mystic Falls●

::Hiányzás napló:: Empty
TémanyitásTárgy: Re: ::Hiányzás napló::   ::Hiányzás napló:: EmptyVas. Jan. 29, 2012 12:02 am

Cornelia & Charlotte eltűnik egy időre
--------------------------------------------------------------
Szóval úgy alakult, hogy mostanában nem nagyon tudok lenni, mivel géptiltás alatt vagyok. Mint láthattátok nem nagyon voltam a héten se, és ez nem tudom, hogy mikor fog változni... Ha bármi segítségre lenne szükségetek forduljatok nyugodtan a többi Adminhoz/moderátorhoz, és ők segítenek nektek. Hiányoztok, és minél előbb szeretnék visszajönni! Sad

Lia & Char
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




::Hiányzás napló:: Empty
TémanyitásTárgy: Re: ::Hiányzás napló::   ::Hiányzás napló:: EmptySzomb. Jan. 28, 2012 5:53 am

Néhány napja kipurcant a gépem, azóta csak hébe-hóba tudok felnézni, így hétvégén pedig még kevesebbet, és ez jövő hét elejéig sajnos nem is fog változni. Ha minden jól megy, addigra megérkezik a megrendelt, hiányzó alkatrész. Aztán újra aktiválódok, addig azonban a türelmeteket kérem, mert megint nem fogok tudni reagolni. Neutral
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




::Hiányzás napló:: Empty
TémanyitásTárgy: Catherine Colleen   ::Hiányzás napló:: EmptyKedd Jan. 24, 2012 8:26 pm

Nagy hírem van! Megbetegedtem, úgy hogy most péntekig nem tudok lenni.... :S Annyira sajnálom, ez is teljesen megerőltető volt kikelnem, hogy ide írhassak. De azért gondoltam közlöm Very Happy Remélem megvártok. ^^ További szép napot mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




::Hiányzás napló:: Empty
TémanyitásTárgy: Re: ::Hiányzás napló::   ::Hiányzás napló:: EmptyKedd Jan. 10, 2012 9:54 pm

Helló!
Hát úgy alakult, hogy ma délután elutazok így a héten nem sokat leszek már, maximum hétvégén. Reagot biztos, hogy nem fogok tudni írni esetleg néha fel nézek majd. Ha visszajöttem pótolok. Smile
Vissza az elejére Go down
Elena M. Gilbert
::Vámpír::
::Vámpír::
Elena M. Gilbert


× hozzászólások száma: : 128
× csatlakozás dátuma: : 2011. Dec. 28.
× tartózkodási hely: : × Mystic Falls ×

::Hiányzás napló:: Empty
TémanyitásTárgy: ::Hiányzás napló::   ::Hiányzás napló:: EmptyKedd Jan. 10, 2012 6:23 am

::
Vissza az elejére Go down
https://onlytimeflewalone.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





::Hiányzás napló:: Empty
TémanyitásTárgy: Re: ::Hiányzás napló::   ::Hiányzás napló:: Empty

Vissza az elejére Go down
 
::Hiányzás napló::
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
::only time flew alone :: ::: A kezdetek ::: :: ::Fórum hírek, események::-
Ugrás: