::only time flew alone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözlet

●●Üdvözlet a fórumon! Nézz körül, és ha megtetszett a fórum regisztrálj, és játssz velünk!●●


A regisztráció lépései
1.olvasd el a szabályzatot. 2.nézz be a canon karakterekhez. 3.ha megtetszett egy karakter regisztráld be csupa kisbetűvel. 4.töltsd ki a karakterlapot, és rakd a megfelelő helyre. 5.foglalj avatart.
Ha mindennel kész vagy, nincs már dolgod mint belevetni magadat a játékba!

Staff
Elena Gilbert
Cornelia Griffin
És még szükségem lenne egy adminra, PM.-ben lehet rá jelentkezni, azon felül pedig még egy desingert is keresek aki szépítené a fórumot!

Chat

Canon karakterek
Stefan Salvatore
Damon Salvatore
Katherine Pierce
Klaus Mikaelson
Caroline Forbes

Kiemelt társoldalak
FRPG Top Sites - Magyarország
Katt rá!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Vas. Aug. 14, 2022 5:36 am-kor volt itt.

 

 ::Ötletek::

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




::Ötletek:: Empty
TémanyitásTárgy: Re: ::Ötletek::   ::Ötletek:: EmptyHétf. Jan. 09, 2012 1:30 am

Helló helló!
Nekem a "Nem leszek gépközelben" rész hiányzik. Persze lehet, hogy van valahol, csak én nem találtam meg, de addig is, amíg előkerülne az a topic:

Az a nagy helyzet, hogy piszkosul lebetegedtem, fáj mindenem, és lázas vagyok. Majd kiheverem, szerdán viszont utazok három napra, és legkorábban péntek este, de inkább szombaton jövök. Ha időközben is lesz lehetőségem netezni, akkor felnézek, de így ez a hetem elég zűrös lesz, szóval reagokat inkább nem ígérek.
Vissza az elejére Go down
Klaus
::Hibrid::
::Hibrid::
Klaus


× hozzászólások száma: : 17
× csatlakozás dátuma: : 2012. Jan. 01.

::Ötletek:: Empty
TémanyitásTárgy: Re: ::Ötletek::   ::Ötletek:: EmptyKedd Jan. 03, 2012 8:30 am

Na szóval nekem vannak ötleteim, amit szívesen megsoztok most mindenkivel, és ez a post legfőképpen a két admin néninek szól Very Happy

Na szóval nekem az egyik ötletem az, hogy lehetne egy phone & letters topic. Ugye mindenki éli a midnennapjait, és szerintem természetes, hogy az emberek avgy más lények szoktak smsezeni, és telefonálni. Hát igen attól, hogy Klaus bácsi 1000 éves még tud kezelni egy iPhonet.. Very Happy
Szerintem ez arra is jó, hogyha valaki nem akar hosszabb játékba bonyolódni, akkor választhat egy ilyen kis sms/msn/telefonbeszélgetés játékot, amihez mondjuk nem kéne rendes 350 szavas reagokat írni, elég lenne csak pár szó..
A levelezés meg azért fontos szerintem, mert a távoli rokonok esetleg barátok is tudnak egymással levelezni....

●Az ötlet megvalósítva●

A másik ötletem az, hogy lehetne Mysric Falls gossip column, ami ugyebár a játékban történő eseményekről szólna. Pédául mondjuk lennének szerkesztők akik nem az admin nénik lennének, hanem mások, és nekik kéne elküldeni a pletykákat, ami mimimum 350 szó és maximum 500-600 szóban forrna ki. A pletykák bármiről szólhatnak például, hogy Charlotte és Damon együtt lógott a parkban, vagy akármilyen másik pletyka. Aki megírta a pleytkát az elküldi a szerkesztőknek akik beteszik a lapba, és persze a név kicsit fura lenne ha azt írnám a végére, hogy írta Klaus xdd viszont hogyha azt írom, hogy Klauszmamuszxdd akkor mindenki tudja hogy én vagyok xd

jó egyenlőre ennyi jutott eszembe és nem leharapni a fejemet ezel csak ötletek, nem muszáj megvalósítani Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Elena M. Gilbert
::Vámpír::
::Vámpír::
Elena M. Gilbert


× hozzászólások száma: : 128
× csatlakozás dátuma: : 2011. Dec. 28.
× tartózkodási hely: : × Mystic Falls ×

::Ötletek:: Empty
TémanyitásTárgy: ::Ötletek::   ::Ötletek:: EmptySzomb. Dec. 31, 2011 11:33 am

:::
Vissza az elejére Go down
https://onlytimeflewalone.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





::Ötletek:: Empty
TémanyitásTárgy: Re: ::Ötletek::   ::Ötletek:: Empty

Vissza az elejére Go down
 
::Ötletek::
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
::only time flew alone :: ::: A kezdetek ::: :: ::Fórum hírek, események::-
Ugrás: